Adres

UL. K. LIBELTA 26/1, Stare Miasto , Poznań
MARCUSMED

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
61 468.....

Obornicka 262, Stare Miasto , Poznań
Med-Polonia

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Kazimiery Iłłakowiczówny 4, Grunwald , Poznań
Zespół Gabinetów Specjalistycznych "optimum" Stanisław Malinger

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chirurg, proktolog, endoskopia gastroenterologiczna Moje doświadczenie: Dr hab. n. med. specjalista chirurg, Klinika chirurgii Ogólne...

Zobacz pełen opisZnajomość języków

Angielski, Rosyjski, Niemiecki

Usługi i ceny

Konsultacja chirurgiczna


UL. K. LIBELTA 26/1, Poznań

200 zł

MARCUSMED


Konsultacja proktologiczna


UL. K. LIBELTA 26/1, Poznań

200 zł

MARCUSMED

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MARCUSMED

Lekarz z doświadczeniem, ze spokojem wysłucha i doradzi, na wizycie mozna czuc sie w pełni komfortowo i pod dobra opieka


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MARCUSMED

Lekarz z powołania ,specjalista o rozległej wiedzy medycznej,prawdziwie zaangażowany. Przyjazny pacjentowi ,jako człowiek sympatyczny z klasą.Cierpliwie tłumaczy stan choroby i kolejne kroki na drodze do zdrowia. Przede mną jeszcze leczenie ale myślę optymistycznie bo wiem co mi dolega.Serdecznie polecam tego lekarza


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MARCUSMED polip woreczka

Pan Docent rzeczowy, konkretny i sympatyczny. Wzbudza zaufanie. Mam ustalony plan działania, więc jestem z wizyty zadowolona. Na minus - Panie pielęgniarki towarzyszące podczas wizyty, które chyba chciały Pana doktora wyręczyć z Jego roli i "wciskały swoje trzy grosze". Tak naprawdę były to żenujące komentarze, które Pan doktor ze stoickim spokojem naprostowywał. Mam nadzieję, że Pan doktor udzielił im po tej wizycie informację zwrotną i Panie pielęgniarki wezmą ją sobie do serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiłam do Pana Doktora z problemami tarczycy. Pan Doktor przedstawił mi plan leczenia. Skrupulatność i profesjonalizm to cechy, które można przypisać Panu Doktorowi. Wizyta trwa długo i jest przeprowadzona rzetelnie. Dr Malinger ma wiedzę i dobre podejście do pacjenta a przede wszystkim jest życzliwym człowiekiem dla którego inna osoba jest równie ważna. Polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Polonia

Miły, konkretny człowiek, uczciwy, nie mam zarzutów do przebiegu wizyty. Szczegółowo opowiada o dolegliwości i opisuje metody leczenia, przepisane leki działają. Jestem zadowolony z przebiegu leczenia. Polecam dr!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Moja pierwsza wizyta myślałam, że będzie krępująco. Niestety zawstydzający problem... a tu miłe zaskoczenie. Pan doktor szybko rozładował napięcie swoim profesjonalizmem i super podejściem . Polecam tego specjalistę. Najważniejsze to podejście do pacjenta oraz wiedza - ten lekarz to posiada.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, dr ma bardzo dobre podejście do zestresowanych pacjentów. Pan doktor podczas wizyty był miły i profesjonalny. Gorąco polecam!
Poza tym spokój w głosie, rzetelna wiedza, informacje przekazywane w zrozumiały sposób.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Med-Polonia Ból w nadbrzuszu

Tytuły naukowe, to nie wszystko. Pomijając brak punktualności i, pomimo kart pacjentów w komputerze, dezorientację dotyczącą problemu danego pacjenta przy każdej kolejnej wizycie, lekarz szukający "w ciemno" ponieważ ignoruje dotychczasowe, poparte badaniami, diagnozy.
Mój tata (niestety "nie ogarnia" komputera), bo to on był pacjentem Pana Malingera, kierowany dobrymi opiniami na tym portalu, zgłosił się z silnymi, długotrwałymi dolegliwościami bólowymi w nadbrzuszu. Nie dostał recepty na żadne leki przeciwbólowe (oprócz ogólnodostępnej Spasmoliny), ale za to "w ciemno" leki na refluks i wrzody żołądka, mimo, że informował, że stwierdzono u niego 10 lat wcześniej Przewlekłe Zapalenie Trzustki (zmiany zwapnieniowe i powiększony przewód Wirsunga 6 mm, potwierdzone wtedy w RM), nie miewa zgagi ani wymiotów. Ponadto, (standardowo przy PZT) Kreon 10000. W tym czasie tata miał mieć przesiewową kolonoskopię - lekarz postanowił czekać na wyniki. Usunięto niegroźny polip w jelicie poza tym wszystko OK, bóle nie ustępowały. Pan doktor wysłał więc tatę do swojego kolegi, cyt." nie byle kogo" na USG. Wg kolegi pana doktora: USG nie wykazuje zmian, miąższ trzustki jednorodny. Tata dostał receptę na "inną" spasmolinę, o której informował, że nie pomaga i nadal leki na refluks, którego nie potwierdziło żadne badanie (nawet USG u "nie byle kogo"). Pan doktor stwierdził, że sam wykona gastroskopię (bo przecież któż zrobi to lepiej?). Gastroskopia wykazała przepuklinę przewodu pokarmowego. Ból w nadbrzuszu, przez te 2 miesiące poszukiwań, znacznie się nasilił. Nadal spasmolina, Kreon, leki na refluks i wrzody, mimo, że nie pomagały i żadne badania ich nie potwierdziły. Zmieniliśmy lekarza, pojechaliśmy do mniej utytułowanej pani doktor do Bydgoszczy, która słysząc w wywiadzie, że miał PZT, oglądając stary wynik RM, natychmiast zleciła nowy RM. Badanie z kontrastem, wykonane prywatnie nie u kolegi/koleżanki pani doktor, wykazało: brak ogona trzustki (jak można stwierdzić jednorodny miąższ, jak ktoś nie ma 1/3 organu?), zmiany o nieznanym charakterze - 2 na trzustce (1-2 cm) + 2 na wątrobie. Obecnie, po badaniu markerów nowotworowych trzustki, których poziom wskazuje na zaawansowany nowotwór, czekamy na zabieg tzw. obejścia w Wa-wie. Obecnie nie leczymy bólu, tylko walczymy o chociaż 6 miesięcy życia. Dzięki panu doktorowi, straciliśmy niemal 3 miesiące, kiedy można było potwierdzić/wykluczyć i leczyć nowotwór trzustki. Historia przydługa, ale przytoczona po to, żebyście sami mogli wyciągnąć wnioski.


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Byłem w beznadziejnej sytuacji z powodu nawarstwiających się od lat komplikacji związanych z Ch. Leśniowskiego-Crohna, nie mogłem nic jeść waga 56 kg przy 175 cm wzrostu. Żaden chirurg nie chciał się podjąć operacji. Pan docent nie bał się i zrobił to perfekcyjnie! W momencie operacji sepsa była na 14, anemia, kałowe zapalenie otrzewnej, pęknięcie jelita, przetoka, ostra niewydolność płuc i inne nieszczęścia. Bardzo trudna i czasochłonna operacja (7 godzin). Obecnie jestem jak nowonarodzony. Wreszcie mogę jeść prawie wszystko, od nowa smakuję potrawy od kilku a nawet kilkunastu lat mi nie znane! Ogromnie jestem wdzięczny Panu doktorowi ! Jeszcze raz serdecznie dziękuję za nowe życie !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chirurg, proktolog, endoskopia gastroenterologiczna Moje doświadczenie: Dr hab. n. med. specjalista chirurg, Klinika chirurgii Ogólne...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski, Niemiecki