Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Gastrolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Stanisław Łata

Jesteś tym lekarzem?

340

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

140

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Gabinet Lekarski USG

  Legionów 9
  33-100 Tarnów, małopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

 • A

  Dzięki Panu Doktorowi dożyłam skomplikowanej bardzo ciężkiej operacji (właściwie to reoperacji). Pan Doktor bardzo szybko zdiagnozował TRAFNIE mój problem zrobił wszystkie potrzebne badania i podtrzymywal mnie przy życiu do czasu reoperacji. Pan Doktor Lata jest małomówny ale ma wiedzę i ogromne doświadczenie i wie co robi jest rozsądnym człowiekiem. Kilka razy leżałam na wewnętrznym u Pana Doktora wiec wiem co mowię. Dziękuje Panie Doktorze to rownież dzięki Panu żyje i mam sie całkiem dobrze. Pozdrawiam serdecznie

 • Bardzo dobry gastroenterolog, pomógł mi jako jedyny lekarz w chorobie drażliwego jelita uporać się z problemem i wrócić do normalnego życia

 • Kilka dni temu ze szpitala z oddziału Pana Doktora Stanisława Łaty wyszedł mój Tato, o którego zdrowie bardzo się martwiłam. Moja Mama po rozmowie z Panem Doktorem powiedziała tylko jedno, że, gdyby w naszym mieście (w Dąbrowie Tarnowskiej) był taki lekarz to ludzie myśleliby, że to Bóg, który zstąpił na ziemię. Naprawdę nie żartuję!!! Pan Doktor to bardzo dobry lekarz specjalista a zarazem człowiek obdarzony nieprzeciętną kulturą osobistą zarówno dla pacjenta, jak też jego bliskich.

 • Trafiłem pod jego opiekę z ostrymi bólami brzucha, które trwały parę miesięcy w których bardzo wychudłem i stałem się cieniem człowieka. Na pierwszej wizycie po nieprzespanej z bólu nocy zostałem wyśmiany, że nie stosuje tabletek przeciwbólowych, "wystarczy zażyć i ból minie"

  Pobyt na jego oddziale nie pomógł co najwyżej dzień po wypisaniu był moim najtrudniejszym w życiu bo pierwszy kęs pożywienia dałem radę zjeść koło 16, takto cały czas się zwijałem z bólu.

  Na domiar złego, po 10 spotkaniach z Nim osoba z mojej rodziny, która zawsze była ze mną na wizytach prywatnych i później kilkakrotnie u niego w pokoju została potraktowana w następujący sposób, gdy poszła po wypis: "Przepraszam, bardzo ale ja Pani nie znam", także widać, że Doktor szybko traci pamięć.

  Ponadto rewelacyjnie zna zasadę RWD (Ratuj Własną ....upę), że po wizytach prywatnych dostałem skierowanie na jego oddział a on jako jego ordynator nie podpisał się pod żadnym moim badaniem czy wynikami tylko jego Zastępca.

  Mam nadzieję, że te forum i komentarze ludzi pomogą wyeliminować niektóre patologie w służbie zdrowia i oddanych pacjentom lekarzy utwierdzą we właściwych działaniach.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Przed wizytą u doktora przeczytałam zamieszczone opinie i byłam bliska jej odwołania ale ostatecznie zdecydowałam, ze pojdę i chociaż wykonam badanie usg jamy brzusznej (głównym problemem były jelita). Jestem BARDZO zadowolona, lekarz był zainteresowany moimi dolegliwościami (nie mną chociaż uważam się za atrakcyjną kobietę-) - to odnośnie opini, ze to erotoman;-)), wytłumaczył dokładnie, bez pośpiechu na czym polega mój problem, zapisał lekarstwa po których nastąpiła szybka poprawa.
  Jak dla mnie SUPER!

 • Mimo płatnych wizyt zero zainteresowania pacjentem i jego schorzeniem, leczenie według zaleceń tego lekarza tylko pogarszał mój stan zdrowia i co ciekawe nie wywołało to żadnych przemyśleń u tego pożal się Boże „doktora”, na moje schorzenie wybrał jeden system leczenia dostępny zresztą w dość starych książkach medycznych i tyle, to żałosne że w Tarnowie są tacy gastrolodzy, zalecam szukanie pomocy w Krakowie i omijanie z daleka Doktora Łaty

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo kiepski lekarz (jestem po studiach medycznych więc umiem zweryfikować co powiedział) a na dodatek erotoman!. Jak można rozmawiając twarzą w twarz przez większość czasu patrzeć się w mój dekold!!! Natychmiast postarałam się o przeniesienie babci gdzie indziej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Miłego to on może i potrafi udawać.Miałam z nim kontakt kiedy bliska mi osoba trafiła do szpitala.Tam był niedostępny.W godzinach wyznaczonych na przekazywanie informacji o pacjentach nigdy go nie zastałam.Udałam się do prywatnego gabinetu.Tłumaczył mi przypadek pacjenta znając tylko mój stopień pokrewieństwa i opis z czym trafił do szpitala.O nazwisko zapytał, jak już zapłaciłam.W odpowiedzi na moje pytania używał terminów medycznych, nazw łacińskich a ja... Świetnie bym się bawiła gdyby nie niepokój o bliską osobę.Jestem specjalistą w takiej dziedzinie, że wiedziałam jakie bzdury opowiada.Mam nadzieję,że nie był to prawdziwy poziom wiedzy "doktora" ale na wszelki wypadek osobiście wolę go unikać.Nie zapomnę jego miny kiedy usłyszał czym się zajmuję.Nie mogłam sobie tego odmówić.Dodam jeszcze,że ten pan ma poważne kłopoty z pamięcią, bo już na drugi dzień nie mógł sobie przypomnieć aby ze mną rozmawiał.

 • Kazdy jest tylko czlowiekiem nawet lekarz i to noramalne ze nie zawsze wszystko wiem, ale z mojej obiektywnej obserwacji moge powiedziec ze Pan doktor to dobry czlowiek, ma indywidualne podejscie do pacjenta, jest naprawde dobry!!!!!!!!!!!

 • dobry lekarz, wspaniały czlowiek, można z nim po ludzku porozmawiać ;)