dr n. med.

Sławomir Powierża

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
155 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, którą ukończyłem w 1995r z pierwszą lokatą. Bezpośrednio po studiach pracowałem jako asystent naukowo-dydaktyczny w Katedrze Ginekologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: konsultacje kardiologiczne + EKG

  Absolutnier polecam doktora, emapatyczne podejscie do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo zaangażowany w proces leczenia. Poza tym bardzo sympatyczny człowiek.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Na Grobli

  Pan doktor bardzo konkretny i rzeczowy. Przeprowadził wszystkie potrzebne badania i szczegółowo omówił sposób leczenia.Wzbudził we mnie zaufanie.Bardzo polecam.

 • E
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: konsultacje kardiologiczne, EKG, USG

  Lekarz bardzo miły, odpowiada na każde pytania. Rzeczowo i dokładnie opisuje badanie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Bardzo polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: konsultacje kardiologiczne, EKG, USG

  Polecam Pana doktora, rozwiał moje wątpliwości ,wszystko wytłumaczył i dokładnie zbadał. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: konsultacje kardiologiczne, USG

  Wizytę oceniam jako bardzo przyjemną, a Pana doktora jako lekarza z powołaniem. Badanie zrobione bardzo dokładnie, omawiane na bieżąco w klarowny sposób. Pan doktor bardzo zaangażowany w wywiad z pacjentem- nie zbywa, słucha, dopytuje, na tej podstawie wykonuje badania i rozwiewa wątpliwości dotyczące chorób. Poza tym bezstresowa atmosfera podczas całej wizyty, co również jest niestety rzadkością. Osobiście polecam wszystkim wizytę u tego lekarza :)

 • A

  Wizyta u Pana doktra byla szczegolowa i dokladna. Pan doktor na bieżąco omawial i tlumaczyl co robil, po co, co z tego wynika. Lekarz rzetelny i bardzo uprzejmy. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, którą ukończyłem w 1995r z pierwszą lokatą. Bezpośrednio po studiach pracowałem jako asystent naukowo-dydaktyczny w Katedrze Ginekologii i Położnictwa Wojskowej Akademii Medycznej zlokalizowanej w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
  Od 1998 roku, po zmianie miejsca zamieszkania na Wrocław i kierunku specjalizacji na choroby wewnętrzne i kardiologię, pracowałem na stanowiskach od młodszego asystenta do zastępcy ordynatora w oddziale intensywnej opieki kardiologicznej, a następnie zaburzeń rytmu serca.
  Zajmuję się pełną diagnostyką kardiologiczną, a szczególnie interesuję się elektrokardiologią i elektroterapią z zastosowaniem rozwiązań telemedycznych. Kolejnym obszarem jest diagnostyka obrazowa, a zwłaszcza echokardiografia. W ciągu ostatnich kilku lat uczestniczyłem w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych w obu dziedzinach.
  Od kilkunastu lat brałem aktywny udział w wielu międzynarodowych badaniach klinicznych jako współbadacz, główny badacz i ostatecznie koordynator krajowy w projektach, dotyczących leczenia przeciwpłytkowego, przeciwzakrzepowego oraz kardiodiabetologii.
  Poza wykształceniem typowo medycznym jestem również absolwentem Podyplomowego Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium Systemów Informatycznych w Ochronie Zdrowia Politechniki Łódzkiej

Specjalizacje

 • Kardiologia

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna