Slawomir Graczyk

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W

  Najlepszy ginekolog pod sloncem, niesamowicie kompetentny do tego mega inteligentny i majacy ogromne poczucie humoru. Potrafi dodac otuchy w kazdej sytuacji, zainteresowany pacjentkami, lekarz z prawdziwego zdarzenia!

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Tomasz Dutkowski
  Tomasz Dutkowski
  Ginekolog
  Aleja Pokoju 7, Sieradz
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Bardzo miła i przyjemna atmosfera. Pan doktor rzetelnie i z zaangażowaniem… więcej

  Janusz Sobotkowski
  Janusz Sobotkowski
  Onkolog, Ginekolog
  Warszawska 79, Łask
  Byłam razem z tatą ws mamy w ostatnim stadium nowotworu. Pan Doktor jest bardzo empatyczny, spokojnie zapoznał… więcej

  Wiesława Garnys
  Wiesława Garnys
  Ginekolog
  Przejazd 7, Poddębice
  Dr Garnys jest najlepszym lekarzem na świecie. Jestem zachwycona podejściem i otwartością na pacjenta. Jesteśmy… więcej

  Ewa Roczniok
  Ewa Roczniok
  Ginekolog
  Dąbrowskiego 21, Lutomiersk
  Profesjonalizm w każdym calu. Pani doktor to oaza spokoju i życzliwości. Subtelna i delikatna, a zarazem rzeczowa… więcej

  Wojciech Ordon
  Wojciech Ordon
  Ginekolog
  Szpitalna 16, Wieluń
  Chwilę temu wyszłam z gabinetu doktora i czuję się fantastycznie. Uśmiech, spokój, kultura osobista, życzliwe podejście… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończył Wydział Elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi.
   Specjalizacje w ginekologii i położnictwie.
   Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał po obronie pracy pt: ,,Ocena blizny dolnego odcinka po przebytym cięciu cesarskim". Przewód habilitacyjny w zakresie "nieinwazyjnej elektrohisterografii w diagnostyce zagrażającego porodu przedwczesnego" zakończył uzyskaniem tytułu doktora habilitowanego w 2000 roku.
   Wieloletni Ordynator oddziału położniczo-ginekologicznego SPZOZ w Zduńskiej Woli.
   Konsultant ds. Techniki Medycznej Instytutu Techniki i Aparatury medycznej w Zabrzu.
   Od 2003r adiunkt Katedry Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wykonawca wielu projektów badawczych w zakresie metodyki i aparatury nadzoru i diagnostyki połogu oraz porodu przedwczesnego. Wykładowca na wydziale Nauk o zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
   Główny organizator szkoleń medycznych ginekologów Kliniki Promienista.
   Członek European Societyy of Engeneering and Medicine oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej.
   Doświadczony ultrasonografista również w zakresie ultrasonografii 3D / 4D.
   Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego ofertę medyczną kieruje do pacjentek obcojęzycznych

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ESKULAP"

   Niestety nic na wizycie się nie dowiedziałam. Staramy się z mężem o dziecko od 1,5 roku. Nie zlecił odpowiednich badań, jedynie progesteron. Kazał dalej się starać. Z monitoringu nie stwierdził nawet czy była owulacja.... Nie pytał się nawet o wyniki cytologii czy obserwacje. Badanie zrobił jedynie USG. Koszt wizyty 200 zł.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • W

   Najlepszy ginekolog pod sloncem, niesamowicie kompetentny do tego mega inteligentny i majacy ogromne poczucie humoru. Potrafi dodac otuchy w kazdej sytuacji, zainteresowany pacjentkami, lekarz z prawdziwego zdarzenia!

  • B

   W pełni profesjonalny i rzeczowy lekarz. Pan doktor wprowadza pozytywną, luźną atmosferę, dzięki czemu łatwiej poradzić sobie ze stresem towarzyszącym nam kobietą podczas badania. Polecam!

  • K

   Lekarz nie tylko kompetentny, światły ale i przyziemny, pełen empatii i hartu ducha. Świetny diagnosta, wszechstronny jeżeli chodzi o indywidualne terapie dla pacjentek. Tam gdzie sprawa przekracza jego możliwości/zna opcję by lepiej przeprowadzić leczenie potrafi o tym wprost powiedzieć i dodatkowo pokierować tam gdzie zapewniona będzie bardziej kompleksowa terapia. Liczy się dla niego stan zdrowia pacjentki a nie pieniądze. Jest bezpośredni, wesoły i potrafi rozładować napięcie przez co wizyty u niego nie są nieprzyjemne bądź krępujące. Serdecznie polecam bo to świetny specjalista!

  • D

   Fantastyczny lekarz, prowadził moją zagrożoną ciążę. Dzięki niemu mam obecnie zdrowego, rocznego synka :)

  • G

   Pan Graczyk ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jest bardzo pozytywnym mężczyzną, co rozluźnia całą atmosferę. Dziś byłam u niego pierwszy raz, mój pierwszy ginekolog i jak najbardziej trafny. Jest osobą wyrozumiałą, wysłucha, doradzi i zrobi wszystko żeby pomóc. Jestem bardzo zadowolona, podpisuje się do niego jako stała pacjentka. Polecam na pierwszy raz, gwarantuje,że zostaniecie na zawsze :)

  • E

   Ja również mile wspominam wizyty u pana Graczyka:)Chociaż miałam obumarłą ciążę i musiałam mieć zabieg to nie zostawił mnie z tym samej.Zaopiekował się mną i dlatego go sobie cenię:)Fakt jest wyluzowany ale myślę że ma to w sobie też dobre strony bo u niego pożartować można z nie wyobrażam sobie lekarzy który był by ponury i gburowaty wtedy to wizyta była by do bani:/Myślę że gdybym zaszła w kolejną ciążę to pan Graczyk będzie na pierwszym miejscu:)

  • S

   Polecam dra Graczyka! Jest to świetny specjalista, lekarz z powołaniem, kompetentny i rzeczowy, komunikatywny i ciekawy człowiek, z dużym poczuciem humoru. Wytłumaczy w czym rzecz bez krępującego dopytywania. Wzbudza ogromne zaufanie i nawet panie, którym wydaje się, że mają jakiś wstydliwy problem, nie powinny czuć się skrępowane na wizycie. Czasami zdarza się lekarzowi markotny nastrój, ale nie należy na to zwracać szczególnej uwagi. Może to nieco wystraszyć bardziej nieśmiałe panie, wystarczy wtedy przejąć inicjatywę w rozmowie, a z miejsca jest interakcja. Wprowadza też na ogół w trakcie wizyty atmosferę luzu, która może się nie wszystkim paniom podobać, ale w moim odczuciu nie ma to nic wspólnego z wulgarnością, a na nią jestem bardzo wyczulona. Potrafi się spóźnić na przyjęcia, ale niezależnie od tego jest to bardzo dobry lekarz, miły i zabawny człowiek. W Poznaniu przyjmuje na NFZ na Szylinga 8 oraz w klinice na Promienistej. Pozdrowienia dla dra Graczyka! :)

  • A

   Super specjalista i bardzo fajny człowiek.Byłam operowana przez doktora w Poznaniu w "Promienistej"bo tam m.in.operuje.To jego normalne podejście do pacjentek pozwala na bezstresowe przejście wizyt w gabinecie,bada super delikatnie,odpowiada na wszystkie pytania i wszystko szczegółowo wyjaśnia. Zajmuje się pacjentką z troską i zainteresowaniem .A operację zrobił SUPER !!! Fachowiec.Nie ma sobie równych w naszym Sieradzu.
   A "przeszłam" ich wielu.

  • G

   Muszę przyznać, że przed wizytą rzuciłam okiem na to forum i dodało mi odwagi. Skoro tyle osób poleca, to na pewno będzie dobry lekarz. Dziwna wydała mi się opinia o luzie lekarza... Ale niestety ona się potwierdziła.

   Umówiłam się na wizytę w Sieradzu w Eskulapie. W poczekalni siedziało wiele pań. To mnie utwierdziło, że na pewno musi być to dobry lekarz.

   Po badaniu formalności dokonywała p. Zaręba. Zszokowało mnie zachowanie położnej p. Zaręby, która bezpretensjonalnie przeklinała i komentowała system lecznictwa w Polsce. Rzeczowo jednak odpowiadała na pytania i wykazała zainteresowanie stanem zdrowia.

   Sam lekarz witał pacjentki angielskim "hello" i zachowywał się jak bileter w parku rozrywki. Samo badanie nie należało do przyjemnych, badanie było wykonane bardzo rutynowo, a samo usg wręcz we mnie wbił. Nie było przy tym ani krzty delikatności. Komentarze typu, że jego tyłek też czasami swędzi wydały mi się prostackie i nie na miejscu, mimo że miały one być zabawne i rozluźnić atmosferę. O badanie piersi musiałam się upomnieć.

   Na wszystkie moje pytania otrzymałam odpowiedzi, więc nie mogę lekarzowi nic zarzucić w tej kwestii.

   Może i pan doktor jest dobrym lekarzem, ale swoim luzackim podejściem do badania, które w kobietach wywołuje panikę i nie należy do przyjemnych mnie skutecznie do siebie zniechęcił.

   Zapłaciłam za wizytę 150zł, na pytanie o wyniki cytologii dostałam odpowiedź, że się skontaktują, jeśli będzie coś nie tak. Duet położnej i lekarza sprawił, że czułam się jak w jakiejś kiepskiej komedii.

   Wiem, że tego lekarza już nie odwiedzę. I szczerze odradzam go kobietom, które jeszcze nie były u ginekologa, albo boją się takiej wizyty.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG