Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Więcej informacji na mój temat znajdą Państwo na mojej stronie internetowej drglinkowski.pl Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Hemoroidy
 • Szczelina odbytu
 • Kłykciny kończyste
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

45 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL Inny

Pan doktor to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam a miałam przeprawę z wieloma. Jest niezwykle taktowny i delikatny Podczas badań szczegółowo objaśnia problem , dobiera sposób leczenia najlepszy dla pacjenta. Dziękuję doktorze , przepraszam że tak późno wystawiam opinie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczno - Proktologiczy Inny

Umówiłam się na wizytę do dr bo wierzyłam ze pomoże ale była nie miłe zaskoczona. PodCas wizyty która trawala 12 min z czego 5 min zajela rejesrtacja i kosztowała mnie prawie 200 zł pan doktor nic nie mówił musiałam zadawać pytania zeby się czegokolwiek dowiedzieć i się nie dowiedziałamz. Pan doktor wyraZnie sie spieszył bo przy Zadawaniu pytań ucinał rozmowę. Nie polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL Inny

W marcu zeszłego roku zgłosiłem się do innej kliniki na konsultację proktologiczną. Nie wiadomo dlaczego przyjął mnie zwykły chirurg, który co prawda prawidłowo rozpoznał przetokę okołoodbytniczą, ale zaproponował leczenie farmakologiczne. Co oczywiście nic nie pomogło.
W czerwcu 2020 znalazłem klinikę Medicall i doktora Glinkowskiego. Na pierwszej wizycie pan doktor potwierdził diagnozę przetoki, a do tego szczelinę odbytu, a także podejrzane narośla. Wytłumaczył, że leczenie będzie dwuetapowe i dość długie (kilka miesięcy). W pierwszym etapie pan doktor założył nitkę drenującą do przetoki oraz usunął szczelinę. Po zabiegu przez 4 miesiące (przedłużyło się o miesiąc przez pandemię) nitka drenowała przetokę. Samopoczucie było już na tym etapie znacznie lepsze niż przed zabiegiem, chociaż ten okres wymagał zachowywania bardzo ściśle zaleceń lekarza, przede wszystkim dotyczącymi higieny. Narośla na szczęście okazały się niezłośliwe.
W drugim etapie pan doktor po badaniu usg ze względu na mocne ukrwienie i ryzyko nawrotu zakwalifikował przetokę do usunięcia operacyjnego - nie laserowego. Przebieg drugiego zabiegu bardzo podobny do pierwszego, tyle że pozostała po nim głęboka rana. Po 6 tygodniach wykonywania szczegółowych, zapisanych zaleceń lekarza związanych z obsługą rany został po niej zaledwie niewielki ślad.
I to wszystko. Nie czuję, że kiedykolwiek miałem jakieś problemy z tamtą stroną.
Cieszę się, że trafiłem na doktora Glinkowskiego, którego bardzo serdecznie polecam jako specjalistę bardzo wysokiej klasy i z ogromnym wyczuciem przy leczeniu schorzeń w bądź co bądź wstydliwym miejscu.
Aha, nie czekajcie jak czujecie swędzenie czy ból w tamtej okolicy. Samo się nie wyleczy, a wszystkie badania nie są takie straszne jak się wydają.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL Inny

Do Doktora Glinkowskiego trafiłam w lipcu 2020 roku, kiedy okazało się, że w moi organizmie powstała przetoka okołoodbytnicza. W okresie leczenia, miałam wykonane trzy zabiegi. W pierwszym, który odbył się w lipcu, została założona nitka, podczas drugiego Doktor użył elastycznego cieniutkiego dreniku, natomiast trzeci zabieg - kończący leczenie - został wykonany metodą laserową pod koniec stycznia 2021  roku. To zabieg, który trwa krótko, nie uszkadza zwieraczy, szybko się goi i pozostawia niewielką blizne. Po okresie pięciu tygodni, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, iż wszystko wygoiło się prawidłowo, nie pojawia się żadne zaczerwienienie, ani inne niepokojące zmiany. Gorąco polecam Doktora Glinkowskiego, który podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie, wszystko tłumaczy i wyjaśnia jakie działania podejmie, aby doprowadzić leczenie do końca bez komplikacji.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Podczas padania na NFZ cały czas ktoś wchodził do gabinetu, następnie dr zaprosił mnie na wizytę prywatną gdzie na swoim sprzęcie stwierdził że czegoś tam nie widzi i wysłał mnie do swojej znajomej na badanie ponad 100 km twierdząc że bliżej nikt tego badania nie robi co było nie prawdą. Na koniec stwierdził że muszę jechać do prywatnej kliniki bo on mnie leczył nie będzie. Na pytanie dlaczego odpowiedział cyt. " na szczęście mam taki wybór ". Może miał słabszy dzień Pan dr.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL Inny

Chciałbym podzielić się z Wami opinią na temat Doktora Glinkowskiego, który w mojej skromnej ocenie zasługuje na 6 gwiazdek a nie pięć.
Nim trafiłem do Dr. Glinkowskiego miałem nieprzyjemność spotkać na drodze dwóch innych lekarzy …… a dziś wiem, że leczenie z nimi mogło być bardzo przykre.
Na szczęście znalazłem przez portal znany lekarz tego wyjątkowego lekarza, który od pierwszej wizyty objaśnił mi szczegółowo moją dolegliwość, w jaki sposób najlepiej ją będzie leczyć oraz jak uniknąć komplikacji (okazało się, że metoda laserowa, którą chciał zastosować jeden z poprzednich lekarzy w mojej sytuacji kompletnie nie byłaby właściwa).
Zaufałem doktorowi Glinkowskiemu ………. i dziś nie żałuję, gdyż jest to lekarz profesjonalny, posiadający ogromną wiedzę, przy tym rzeczowy i delikatny podczas badań. Wie jak podejść do pacjenta dodając do tego wyważony element humoru. Wie co to wsparcie psychiczne pacjenta i potrafi wesprzeć na duchu w trudnych chwilach przy tak ciężkiej chorobie jaką jest przetoka odbytu.
Konkretne wskazówki, uważne podejście do problemu zdrowotnego, wyraźne zaangażowanie i życzliwość, wysoka kultura osobista, poświęcony czas oraz kompetencje medyczne na wysokim poziomie - oto niezaprzeczalne atuty Pana Dr. Glinkowskiego.
Dziękuję panie Doktorze i do zobaczenia na kolejnej wizycie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Bój brzucha

Jestem niemiło zaskoczony Panem Dr. Podczas badania nic nie mówi, trzeba wszystko od niego wyciągnąć i tak do końca nadal nie wiem co jest. Podczas pierwszej wizyty wyszedł sobie podczas badania i tyle go widziałem. Po drugiej wizycie wiem tylko tyle, że mam przyjechać za 3 miesiące. Może podczas wizyty prywatnej jest bardziej zainteresowany pacjentem. Nigdy więcej już do niego nie pójdę.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczno - Proktologiczy terapia przeciwbólowa

Prawie przez dwa lata chodziłam od lekarza do lekarza w poszukiwaniu przyczyn moich dolegliwości. Wybierałam lekarzy z duży doświadczeniem, ale żadna z diagnoz nie była trafna. Przypadkowo trafiłam na dr Glinkowskiego i już podczas pierwszej wizyty postawił własciwą diagnozę, co potwierdziło dodatkowe badanie.
Dziękuję Panie Doktorze


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL

Witam, chciałabym podzielić się z Państwem swoją skromną opinią na temat leczenia hemoroidów metodą LHP (laserowa plastyka hemoroidów) oraz lekarza, który przeprowadził u mnie ten zabieg. Jest to metoda mało inwazyjna, dzięki której szybko możemy wrócić do codziennych zajęć i obowiązków. Zabieg jest krótki, przeprowadzany zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, bez cięcia, otwartych ran i szycia, w przeciwieństwie do metod konwencjonalnych. Tym samym nie występuje ryzyko uszkodzenia śluzówki oraz zwieracza odbytu, co jest atutem. Po wszystkim odczuwalny jest znikomy ból. Miałam hemoroidy III stopnia, które często krwawiły i wypadały podczas każdego wypróżniania. Poza tym stany zapalne, które wiążą się z dyskomfortem i cierpieniem. Sam zabieg trwał niecałą godzinę, a kolejnego dnia byłam już w domu. Wszystkie wyżej wymienione przeze mnie dolegliwości zniknęły. Najważniejszy jednak w tym wszystkim Kochani, jest wybór lekarza, takiego z powołania, który w pełni angażuje się w wykonywanie swojej pracy oraz w jasny i rzeczowy sposób, odpowiada na nasze pytania i rozwiewa wątpliwości. Śmiało mogę napisać, że takim właśnie, jest Pan doktor Sławomir Glinkowski. Człowiek kompetentny, przeprowadzający szeroki wywiad na temat naszego zdrowia i trybu życia przed postawieniem diagnozy i wyborem sposobu leczenia. Komunikatywny, czego niestety brakuje wielu, w naszej służbie zdrowia. Swoją dyspozycyjnością dla pacjenta, daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Cały proces, począwszy od badania, poprzez rozpoznanie dolegliwości i zastosowania dla nas odpowiedniego leczenia, prowadzi w sposób wysoce sprawny i zorganizowany. Polecam ze skorzystania z usług, a przede wszystkim fachowej wiedzy Pana doktora wszystkim, którzy borykają się z podobnymi problemami. Pozdrawiam


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczno - Proktologiczy przetoka okołoodbytnicza

Pod koniec Września tego roku rozpocząłem u doktora Glinkowskiego leczenie przetoki około odbytniczej. W chwili obecnej (połowa Grudnia, a więc niecałe trzy miesiące później) po przetoce pozostały tylko wspomnienia. Doktor Glinkowski prowadził mnie przez cały proces leczenia, od szczegółowego zdiagnozowania schorzenia, poprzez etapy przygotowawcze, aż po operację usunięcia przetoki. W tym czasie doktor Glinkowski zaprezentował wysoki poziom empatii, profesjonalizmu i cierpliwości (wyjaśniając mi dogłębnie naturę mojego schorzenia i wszelkie aspekty terapii), a także bardzo konkretne podejście do rozwiązywania tego problemu. Dobro pacjenta jest dla niego bardzo ważne, a zawód, który wykonuje, wydaje się być nie tylko jego pracą, ale także pasją i misją. Ponieważ wybrałem doktora Glinkowskiego, między innymi, na podstawie opinii wystawionych mu przez jego pacjentów, uznałem za właściwe podzielenie się na tym forum swoimi obserwacjami, aby ułatwić przyszłym pacjentom podjęcie właściwej decyzji. Gorąco polecam doktora Glinkowskiego tym wszystkim, którzy borykają się z podobnymi do mojej przypadłościami. Dziękuję panie doktorze za pomoc.
Zbyszek


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Więcej informacji na mój temat znajdą Państwo na mojej stronie internetowej drglinkowski.pl Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Hemoroidy
 • Szczelina odbytu
 • Kłykciny kończyste
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna