Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Więcej informacji na mój temat znajdą Państwo na mojej stronie internetowej drglinkowski.pl Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • hemoroidy
 • szczelina odbytu
 • kłykciny kończyste
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Bój brzucha

Jestem niemiło zaskoczony Panem Dr. Podczas badania nic nie mówi, trzeba wszystko od niego wyciągnąć i tak do końca nadal nie wiem co jest. Podczas pierwszej wizyty wyszedł sobie podczas badania i tyle go widziałem. Po drugiej wizycie wiem tylko tyle, że mam przyjechać za 3 miesiące. Może podczas wizyty prywatnej jest bardziej zainteresowany pacjentem. Nigdy więcej już do niego nie pójdę.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczno - Proktologiczy terapia przeciwbólowa

Prawie przez dwa lata chodziłam od lekarza do lekarza w poszukiwaniu przyczyn moich dolegliwości. Wybierałam lekarzy z duży doświadczeniem, ale żadna z diagnoz nie była trafna. Przypadkowo trafiłam na dr Glinkowskiego i już podczas pierwszej wizyty postawił własciwą diagnozę, co potwierdziło dodatkowe badanie.
Dziękuję Panie Doktorze


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL

Witam, chciałabym podzielić się z Państwem swoją skromną opinią na temat leczenia hemoroidów metodą LHP (laserowa plastyka hemoroidów) oraz lekarza, który przeprowadził u mnie ten zabieg. Jest to metoda mało inwazyjna, dzięki której szybko możemy wrócić do codziennych zajęć i obowiązków. Zabieg jest krótki, przeprowadzany zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, bez cięcia, otwartych ran i szycia, w przeciwieństwie do metod konwencjonalnych. Tym samym nie występuje ryzyko uszkodzenia śluzówki oraz zwieracza odbytu, co jest atutem. Po wszystkim odczuwalny jest znikomy ból. Miałam hemoroidy III stopnia, które często krwawiły i wypadały podczas każdego wypróżniania. Poza tym stany zapalne, które wiążą się z dyskomfortem i cierpieniem. Sam zabieg trwał niecałą godzinę, a kolejnego dnia byłam już w domu. Wszystkie wyżej wymienione przeze mnie dolegliwości zniknęły. Najważniejszy jednak w tym wszystkim Kochani, jest wybór lekarza, takiego z powołania, który w pełni angażuje się w wykonywanie swojej pracy oraz w jasny i rzeczowy sposób, odpowiada na nasze pytania i rozwiewa wątpliwości. Śmiało mogę napisać, że takim właśnie, jest Pan doktor Sławomir Glinkowski. Człowiek kompetentny, przeprowadzający szeroki wywiad na temat naszego zdrowia i trybu życia przed postawieniem diagnozy i wyborem sposobu leczenia. Komunikatywny, czego niestety brakuje wielu, w naszej służbie zdrowia. Swoją dyspozycyjnością dla pacjenta, daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Cały proces, począwszy od badania, poprzez rozpoznanie dolegliwości i zastosowania dla nas odpowiedniego leczenia, prowadzi w sposób wysoce sprawny i zorganizowany. Polecam ze skorzystania z usług, a przede wszystkim fachowej wiedzy Pana doktora wszystkim, którzy borykają się z podobnymi problemami. Pozdrawiam


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczno - Proktologiczy przetoka okołoodbytnicza

Pod koniec Września tego roku rozpocząłem u doktora Glinkowskiego leczenie przetoki około odbytniczej. W chwili obecnej (połowa Grudnia, a więc niecałe trzy miesiące później) po przetoce pozostały tylko wspomnienia. Doktor Glinkowski prowadził mnie przez cały proces leczenia, od szczegółowego zdiagnozowania schorzenia, poprzez etapy przygotowawcze, aż po operację usunięcia przetoki. W tym czasie doktor Glinkowski zaprezentował wysoki poziom empatii, profesjonalizmu i cierpliwości (wyjaśniając mi dogłębnie naturę mojego schorzenia i wszelkie aspekty terapii), a także bardzo konkretne podejście do rozwiązywania tego problemu. Dobro pacjenta jest dla niego bardzo ważne, a zawód, który wykonuje, wydaje się być nie tylko jego pracą, ale także pasją i misją. Ponieważ wybrałem doktora Glinkowskiego, między innymi, na podstawie opinii wystawionych mu przez jego pacjentów, uznałem za właściwe podzielenie się na tym forum swoimi obserwacjami, aby ułatwić przyszłym pacjentom podjęcie właściwej decyzji. Gorąco polecam doktora Glinkowskiego tym wszystkim, którzy borykają się z podobnymi do mojej przypadłościami. Dziękuję panie doktorze za pomoc.
Zbyszek


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL torbiel pilonidalna

Do doktora Glinkowskiego trafiłem w maju 2018 roku ze zdiagnozowaną zatoką włosową, rok wcześniej miałem operację jej usunięcia przez innego lekarza, niestety nieskutecznie. Doktor Glinkowski od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie, wyjaśnił fachowo na czym schorzenie to polega, jakie są metody leczenia, zasugerował jaka będzie w moim przypadku najskuteczniejsza metoda usunięcia torbieli. Leczenie trwało dość długo, ponieważ miałem niewygojoną ranę po pierwszym zabiegu, tworzyły się ropnie. Doktor wytrwale mnie leczył, na każdej wizycie czyścił ranę, opatrywał ją, usunął ropień i we wrześniu 2019 r. przeprowadził w szpitalu operację zatoki włosowej metodą Bascom II. Jestem po operacji niecałe dwa miesiące, czuję się bardzo dobrze, została tylko niewielka blizna. Jestem bardzo wdzięczny doktorowi za fachową opiekę i profesjonalizm, no i poczucie humoru. W jego gabinecie zawsze czułem się komfortowo i bez skrępowania. Doktora Glinkowskiego polecam każdemu. Dziękuję Panie Doktorze. Adam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL laserowe usuwanie hemoroidów

Pełny szacunek dla Pana doktora. To nie będzie krótka opinia, ale opis całej mojej sytuacji.
Mam 54 lata i miałem III stopień choroby hemoroidalnej. Przy załatwianiu się krwawiłem. Dawno temu u innego lekarza leczyłem się metodą podwiązek gumowych. Pomogło, ale na kilka lat. Dużo czytałem o metodach leczenia hemoroidów i LHP najbardziej przypadła mi do gustu. Ze względu na krwawienie zależało mi na czasie. Pierwsza wizyta została umówiona błyskawicznie. Doktor omówił różne metody i LHP to było dla mnie. Laserowe leczenie hemoroidów umożliwia szybki powrót do zdrowia i na tym mi zależało. Jestem pod wrażeniem organizacji, przygotowania, przebiegu i opieki po zabiegu. Doktor przepisał mi badania, które miałem zrobić przed zabiegiem oraz opisał sposób przygotowania się do operacji. Na umówioną godzinę zjawiłem się w instytucie zdrowia. Po wypełnieniu dokumentów i przebraniu się poszedłem prosto na salę operacyjną. Tak, ten zabieg to operacja, nie jakieś „laserowe usuwanie pieprzyków”. Trzeba się liczyć z faktem znieczulania dolędźwiowego, a po operacji trzeba ograniczyć aktywność. Ja rwałem się do pracy, ale tydzień to minimum, a najlepiej dwa tygodnie dobrze jest zostać w domu i stosować się do zaleceń Pana doktora. Operację miałem w poniedziałek 9 września o 16 z minutami, a we wtorek 10 września o 6 rano już wyszedłem z instytutu. Rano Pan doktor zmienił mi opatrunek i żona zawiozła mnie do domu. Było mi bardzo miło jak wieczorem Pan doktor zadzwonił i spytał się jak się czuję i co się ze mną dzieje. Po kilku dniach na kolejnej wizycie w przychodni okazało się, że wszystko się dobrze goi. Jestem zdyscyplinowanym pacjentem i stosowałem się do zaleceń Pana doktora.
Jak ktoś doczytał do tego momentu to szczerze polecam Pana doktora. Pełen profesjonalizm, sprawność i super organizacja pracy. Tak powinno być w nowoczesnym świecie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczno - Proktologiczy ropień odbytu - przetoka odbytu

Trafiłem do Doktora Glinkowskiego w lipcu 2018 roku z podejrzeniem hemoroidów, po konsultacji okazało się że to niestety jest ropień, ropień został opróżniony, Doktor podejrzewał również przetokę która podobno bardzo często występuje przy tym schorzeniu, potwierdziło się to po przeprowadzonym badaniu USG. Poinformował mnie szczegółowo o sposobie i przebiegu leczenia jak również o powikłaniach i możliwych konsekwencjach. Nie rysowało się to kolorowo. Doktor jednak był nastawiony optymistycznie, ja nie. Po badaniu USG założył mi seton, do grudnia raz w miesiącu chodziłem na kontrolę, w grudniu 2018 przeszedłem pierwszą operację, wycięcie miejsca po ropniu, w marcu przeszedłem drugą operację, wycięcie części zwieracza z przetoką. Jestem dwa miesiące po operacji. Wszystko jest jak na razie w porządku, przez cały okres leczenia za wyjątkiem czterech tygodni po operacjach mogłem pracować i w miarę normalnie funkcjonować. Decyzje o sposobie leczenia podjęte przez Doktora Glinkowskiego były trafne i przyniosły oczekiwane efekty. Stosunek do mnie jako pacjenta oceniam bardzo dobrze, przekazywał szczegółowe informacje (nawet te które mi się nie podobały), opiekował się mną i interesował w szpitalu, zawsze odbierał telefon lub oddzwaniał jeśli miałem jakieś wątpliwości i wszystko wyjaśniał.
Polecam Doktora Glinkowskiego za jego profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta oraz pasję z jaką wykonuje swój zawód.
Dziękuję Doktorze.
Mariusz


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

24 kwietnia odbyłam zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową. Świetny specjalista! Bardzo indywidualne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Dr Glinkowski posiada bardzo szeroką wiedzę oraz, co ważne, chęć dzielenia się nią. Ponieważ choruję neurologicznie otrzymałam również porady w tej kwestii, a wraz z kartą informacyjną dostałam receptę na leki wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego. Generalnie - od początku pobytu w szpital poczułam się "zaopiekowana". Prawdę mówiąc w pewnym momencie poczułam się, jak "w amerykańskim filmie" ;)
Porządny człowiek, polecam :)

Michalina


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczno - Proktologiczy hemoroidy

Jestem wysoce zadowolona z wykonanej operacji usunięcia hemoroidów IV stopnia. Pięknie wykonana robota.
Pan dr Glinkowski nie obiecywał cudów, a okazało się że się stał.
Udało się usunąć więcej niż było planowane, pozostało tylko kosmetyczne dokończenie "roboty". Z leków przeciw bólowych korzystałam przez 1,5 tygodnia w tym tylko dwa dni mocniejsze. Po 3-4 tygodniach czułam się komfortowo.
Przez kilka lat 1-2 razy do roku tylko metoda gumkowania oczywiście bezskuteczna trwająca kilka lat. Przerwałam takie leczenie dopiero po dwóch latach(było coraz gorzej) odważyłam się ponownie zaryzykować wizytę u lekarza i trafiła do Pana dr Glinkowskiego. Był pierwszym lekarzem, który przeszedł od razu do konkretów "operacja jest niezbędna". Stan odbytu bardzo zaniedbany, winą są poprzednie opinie i działania lekarzy.

Polecam


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL

W marcu 2018 roku trafiłam do dr Glinkowskiego z problemami proktologicznymi z którymi zmagam się po dziś dzień.
Po przeprowadzeniu badania stwierdzony został ropień około odbytniczy. Skierowana zostałam na operację, która została wykonana przez dr Glinkowskiego w Tomaszowie Mazowieckim. W trakcie leczenia została zdiagnozowana również przetoka odbytu. Pobyt w szpitalu opatrzony był kilkukrotnymi wizytami na sali zarówno przed jak i po zabiegu. Czułam ogromne zainteresowanie moim stanem ze strony Pana doktora. Pomimo dość krępującej przypadłości wizyty w gabinecie lekarskim nie powodują skrępowania. Doktor w sposób jasny i rzeczowy wszystko wyjaśnia i dobiera najlepszą metodę leczenia. Każde słowo doktora się potwierdza. Jestem 4 tygodnie po pierwszym etapie operacji przetoki, wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Przede mną jeszcze długa droga leczenia. Pan doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie dzięki czemu czuję się bezpiecznie. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do niego. Wierzę w to, że doktor pomoże mi pozbyć się mojej dolegliwości.

Z całego serca dziękuję i polecam dr Glinkowskiego, za troskę, profesjonalizm i bardzo ludzkie podejście do pacjenta.
Elżbieta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Więcej informacji na mój temat znajdą Państwo na mojej stronie internetowej drglinkowski.pl Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • hemoroidy
 • szczelina odbytu
 • kłykciny kończyste
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna