dr n. med.

Ryszard Maranda

Chirurg, Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet

  ul. Tatrzańska 42/44, Widzew
  42-680 Łódź, łódzkie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Centrum Urologii Maranda

  ul. Polna 16/20
  95-080 Tuszyn, łódzkie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan doktor nie słucha pacjentów (wywiad z pacjentem zrobiony "po łebkach") oraz nie zleca odpowiednich badań. Przez błędną diagnozę leczył mojego guza antybiotakami i nie wprowadził żadnych dodatkowych badań.
  Na szczęście trafiłem do odpowiedniego lekarza, który mi pomógł.

 • E

  Godny polecenia lekarz. Przeprowadził szczegółowe badanie oraz wywiad. Odpowiedział na moje pytania. Opisał dokładnie co może mi dolegać, ba nawet dostałem od Pana doktora rysunek objaśniający co i jak. Zostałem skierowany na badania, o których inni lekarze nawet nie wpomnieli. Dokładny i rzeczowy lekarz :)

 • Moja mama zachorowała na śródmiąższowe zapalenie pęcherza. Choroba bardzo wyniszczała mamę pod względem fizycznym i psychicznym. Wiązała się z ogromnym cierpieniem i kompletnym wyizolowaniem z życia, co dla kobiety dotąd żywiołowej było osobistym dramatem. Zjeździła i zjechała pół Polski - Szczecin, Elbląg, Warszawa, aż wreszcie Tuszyn i wizyta u cudownego człowieka - dr Marandy. Na samym początku zrobił niesamowite wrażenie swoim podejściem, zadawał pytania, słuchał i interesował się całym przebiegiem choroby. Lekarz z krwi i kości, któremu nalezą się wszelkie słowa uznania. Chodzący anioł na ziemi. Niech żyje sto lat i odnosi kolejne sukcesy, bo są w pełni zasłużone.
  Wdzięczna córka pacjentki z Polic w Zachodniopomorskiem :)

 • Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam na tak dobrego specjalistę i cudownego człowieka.
  Już na pierwszej wizycie dr Ryszard Maranda zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zadawał zupełnie inne pytania niż moi lekarze , słuchał mnie uważnie , zrobił badanie USG . Wytłumaczył mi dokładnie co podejrzewa i jakie badania planuje . Jestem w trakcie leczenia i tym razem mam pełne zaufanie do lekarza.
  Jestem Panu dr wdzięczna za tak wspaniałą opiekę i leczenie oraz za uratowanie zdrowia (może nawet życia ) mojej mamy którą operował kilkanaście lat temu. .
  Zdecydowanie polecam tego wspaniałego lekarza.

 • Longin H.
  24czrewca 2013 r. Przed wizytą u doktora Marandy byłem całkowicie załamany.Cewnik nadłonowy źle działał. Mocz wydobywał się obok cewnika. Ponadto miałem conocne zatrzymywanie się moczu. Do tego doszło jeszcze krwawienie z dróg moczowych
  Już pierwszego dnia pobytu na oddziale urologicznym szpitala w Tuszynie wszystkie te dolegliwości ustąpiły Wadliwie działający cewnik został zastąpiony cewnikiem z cewki moczowej, który zaczął działać prawidłowo.
  Bardzo mi pomógł, za co jestem mu wdzięczny i serdecznie go pozdrawiam.

 • Jestem zadowolony z wizyty u dr R Maranda.Ma dobry kontakt z pacjentem.Na każde zadane pytanie potrafi jasno wyjaśnić dane schorzenie
  POLECAM

 • W grudniu 2012 miałem na Oddziale Urologii Szpitala w Tuszynku (którego dr.Maranda jest Ordynatorem) usuwanego guza pęcherza moczowego.Mój wpis traktuję więc jako rzetelną informację dla ludzi z problemami urologicznymi.W dobie ogólnej znieczulicy lekarzy (o której informują media) dr.Marandę można zaliczyć do nielicznych wyjątków którym dobro pacjenta leży na sercu.Można od niego uzyskać pełna informację o tym co nas czeka w trakcie zabiegu, po nim, i w dalszej perspektywie czasowej.
  PEŁNA PROFESKA.POLECAM

 • Kiedy choroba spotyka się z nami szukamy wszędzie pomocy. I tą droga chcę podziękować Panu Doktorowi Marandzie za pomoc, wyrozumiałość a nade wszystko za fachowość . Kiedy inni nie umieli mi pomóc i rozkładali bezradnie ręce właśnie trafiłem do dr Marandy. Jeszcze raz dziękuję a innym potrzebującym Gorąco POLECAM.

 • On jest chyba bardzo dobry lekarz, ale brakuje mu współczucie. Byłem bardzo przerażony, kiedy powiedział mi moja choroba. Chciał, żebym wyjdź jak najszybciej zobaczyć się z następną osobą. Po prostu musiał mi jedno słowo odpowiedzi. Rozczarowany.

 • Jeżeli anioł stapa po ziemi to jest nim dr.Maranda.Super lekarz,mily ,uśmiechnięty z sercem podchodzi do chorych zalamanych pacjentów.Bylam przez doktora R.Marandę operowana w 2010 r w Tuszynie gdzie doktor jest ordynartorem urologi.Caly personel mecyczny na tym oddziale jest na 5+...)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online