dr n. med.

Ryszard Maranda

Chirurg, Urolog

28 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten chirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Ryszard Maranda przyjmuje w 2 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Ryszard Maranda to jeden z 458 lekarzy o specjalizacji chirurg w miejscowości Łódź na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 110 osób

Adresy i cenniki

 • Gabinet

  ul. Tatrzańska 42/44, Widzew
  42-680 Łódź, łódzkie

  476
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Centrum Urologii Maranda

  ul. Polna 16/20
  95-080 Tuszyn, łódzkie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Moja mama zachorowała na śródmiąższowe zapalenie pęcherza. Choroba bardzo wyniszczała mamę pod względem fizycznym i psychicznym. Wiązała się z ogromnym cierpieniem i kompletnym wyizolowaniem z życia, co dla kobiety dotąd żywiołowej było osobistym dramatem. Zjeździła i zjechała pół Polski - Szczecin, Elbląg, Warszawa, aż wreszcie Tuszyn i wizyta u cudownego człowieka - dr Marandy. Na samym początku zrobił niesamowite wrażenie swoim podejściem, zadawał pytania, słuchał i interesował się całym przebiegiem choroby. Lekarz z krwi i kości, któremu nalezą się wszelkie słowa uznania. Chodzący anioł na ziemi. Niech żyje sto lat i odnosi kolejne sukcesy, bo są w pełni zasłużone. Wdzięczna córka pacjentki z Polic w Zachodniopomorskiem :)

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam na tak dobrego specjalistę i cudownego człowieka. Już na pierwszej wizycie dr Ryszard Maranda zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zadawał zupełnie inne pytania niż moi lekarze , słuchał mnie uważnie , zrobił badanie USG . Wytłumaczył mi dokładnie co podejrzewa i jakie badania planuje . Jestem w trakcie leczenia i tym razem mam pełne zaufanie do lekarza. Jestem Panu dr wdzięczna za tak wspaniałą opiekę i leczenie oraz za uratowanie zdrowia (może nawet życia ) mojej mamy którą operował kilkanaście lat temu. . Zdecydowanie polecam tego wspaniałego lekarza.

 • bardzo dobry

  Longin H. 24czrewca 2013 r. Przed wizytą u doktora Marandy byłem całkowicie załamany.Cewnik nadłonowy źle działał. Mocz wydobywał się obok cewnika. Ponadto miałem conocne zatrzymywanie się moczu. Do tego doszło jeszcze krwawienie z dróg moczowych Już pierwszego dnia pobytu na oddziale urologicznym szpitala w Tuszynie wszystkie te dolegliwości ustąpiły Wadliwie działający cewnik został zastąpiony cewnikiem z cewki moczowej, który zaczął działać prawidłowo. Bardzo mi pomógł, za co jestem mu wdzięczny i serdecznie go pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolony z wizyty u dr R Maranda.Ma dobry kontakt z pacjentem.Na każde zadane pytanie potrafi jasno wyjaśnić dane schorzenie POLECAM

 • bardzo dobry

  W grudniu 2012 miałem na Oddziale Urologii Szpitala w Tuszynku (którego dr.Maranda jest Ordynatorem) usuwanego guza pęcherza moczowego.Mój wpis traktuję więc jako rzetelną informację dla ludzi z problemami urologicznymi.W dobie ogólnej znieczulicy lekarzy (o której informują media) dr.Marandę można zaliczyć do nielicznych wyjątków którym dobro pacjenta leży na sercu.Można od niego uzyskać pełna informację o tym co nas czeka w trakcie zabiegu, po nim, i w dalszej perspektywie czasowej. PEŁNA PROFESKA.POLECAM

 • bardzo dobry

  Kiedy choroba spotyka się z nami szukamy wszędzie pomocy. I tą droga chcę podziękować Panu Doktorowi Marandzie za pomoc, wyrozumiałość a nade wszystko za fachowość . Kiedy inni nie umieli mi pomóc i rozkładali bezradnie ręce właśnie trafiłem do dr Marandy. Jeszcze raz dziękuję a innym potrzebującym Gorąco POLECAM.

 • słaby

  On jest chyba bardzo dobry lekarz, ale brakuje mu współczucie. Byłem bardzo przerażony, kiedy powiedział mi moja choroba. Chciał, żebym wyjdź jak najszybciej zobaczyć się z następną osobą. Po prostu musiał mi jedno słowo odpowiedzi. Rozczarowany.

 • bardzo dobry

  Jeżeli anioł stapa po ziemi to jest nim dr.Maranda.Super lekarz,mily ,uśmiechnięty z sercem podchodzi do chorych zalamanych pacjentów.Bylam przez doktora R.Marandę operowana w 2010 r w Tuszynie gdzie doktor jest ordynartorem urologi.Caly personel mecyczny na tym oddziale jest na 5+...)

 • bardzo dobry

  Super lekarz .delikatny,mily zawsze uśmiechnięty.jeżeli anioły stąpają po ziemi to jest nim doktor MARANDA RYSZARD.Operowal mnie w 2010r nia mam słów uznania;:) Personel na urologii w Tuszynie też super:)

 • bardzo dobry

  Wspaniały fachowiec i człowiek , nie jest obojętny na cierpienie i potrzeby pacjenta , nie pozostawia go bez opieki po dokonanym zabiegu , bardzo gorąco polecam wszystkim , którzy mają problemy urologiczne .

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jacek Śmigielski

chirurg,  proktolog,  onkolog

Umów się