Adresy (2)

ul. Tatrzańska 42/44, Widzew , Łódź
Gabinet

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Polna 16/20, Tuszyn
Centrum Urologii Maranda

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Maranda Tuszyn spółka jawna

Nie da się powiedzieć nic złego o Panu Marandzie. Co parę lat do niego trafiam i diagnoza za każdym razem jest bezbłędna. Tłumaczy wszystko bardzo obrazowo i jest miły, a w obliczu choroby potrzebujemy życzliwości. Każdy lekarz powinien być taki jak dr. Maranda. Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet

Bardzo dobry lekarz, ludzki i przystępny, bardzo dobrze wszystko tłumaczy nawet rysując i dokładnie omawiając problem. Opinię wystawiam dopiero po roku, ale jestem tak bardzo zadowolony i "sprawny", że musiałem tą opinię wystawić bo takiemu lekarzowi należy się pełen szacunek i podziękowanie.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan doktor nie słucha pacjentów (wywiad z pacjentem zrobiony "po łebkach") oraz nie zleca odpowiednich badań. Przez błędną diagnozę leczył mojego guza antybiotakami i nie wprowadził żadnych dodatkowych badań.
Na szczęście trafiłem do odpowiedniego lekarza, który mi pomógł.


E
Użytkownik zweryfikowany

Godny polecenia lekarz. Przeprowadził szczegółowe badanie oraz wywiad. Odpowiedział na moje pytania. Opisał dokładnie co może mi dolegać, ba nawet dostałem od Pana doktora rysunek objaśniający co i jak. Zostałem skierowany na badania, o których inni lekarze nawet nie wpomnieli. Dokładny i rzeczowy lekarz :)


Użytkownik zweryfikowany

Moja mama zachorowała na śródmiąższowe zapalenie pęcherza. Choroba bardzo wyniszczała mamę pod względem fizycznym i psychicznym. Wiązała się z ogromnym cierpieniem i kompletnym wyizolowaniem z życia, co dla kobiety dotąd żywiołowej było osobistym dramatem. Zjeździła i zjechała pół Polski - Szczecin, Elbląg, Warszawa, aż wreszcie Tuszyn i wizyta u cudownego człowieka - dr Marandy. Na samym początku zrobił niesamowite wrażenie swoim podejściem, zadawał pytania, słuchał i interesował się całym przebiegiem choroby. Lekarz z krwi i kości, któremu nalezą się wszelkie słowa uznania. Chodzący anioł na ziemi. Niech żyje sto lat i odnosi kolejne sukcesy, bo są w pełni zasłużone.
Wdzięczna córka pacjentki z Polic w Zachodniopomorskiem :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam na tak dobrego specjalistę i cudownego człowieka.
Już na pierwszej wizycie dr Ryszard Maranda zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zadawał zupełnie inne pytania niż moi lekarze , słuchał mnie uważnie , zrobił badanie USG . Wytłumaczył mi dokładnie co podejrzewa i jakie badania planuje . Jestem w trakcie leczenia i tym razem mam pełne zaufanie do lekarza.
Jestem Panu dr wdzięczna za tak wspaniałą opiekę i leczenie oraz za uratowanie zdrowia (może nawet życia ) mojej mamy którą operował kilkanaście lat temu. .
Zdecydowanie polecam tego wspaniałego lekarza.


L
Użytkownik zweryfikowany

Longin H.
24czrewca 2013 r. Przed wizytą u doktora Marandy byłem całkowicie załamany.Cewnik nadłonowy źle działał. Mocz wydobywał się obok cewnika. Ponadto miałem conocne zatrzymywanie się moczu. Do tego doszło jeszcze krwawienie z dróg moczowych
Już pierwszego dnia pobytu na oddziale urologicznym szpitala w Tuszynie wszystkie te dolegliwości ustąpiły Wadliwie działający cewnik został zastąpiony cewnikiem z cewki moczowej, który zaczął działać prawidłowo.
Bardzo mi pomógł, za co jestem mu wdzięczny i serdecznie go pozdrawiam.


I
Użytkownik zweryfikowany

Jestem zadowolony z wizyty u dr R Maranda.Ma dobry kontakt z pacjentem.Na każde zadane pytanie potrafi jasno wyjaśnić dane schorzenie
POLECAM


K
Użytkownik zweryfikowany

W grudniu 2012 miałem na Oddziale Urologii Szpitala w Tuszynku (którego dr.Maranda jest Ordynatorem) usuwanego guza pęcherza moczowego.Mój wpis traktuję więc jako rzetelną informację dla ludzi z problemami urologicznymi.W dobie ogólnej znieczulicy lekarzy (o której informują media) dr.Marandę można zaliczyć do nielicznych wyjątków którym dobro pacjenta leży na sercu.Można od niego uzyskać pełna informację o tym co nas czeka w trakcie zabiegu, po nim, i w dalszej perspektywie czasowej.
PEŁNA PROFESKA.POLECAM


W
Użytkownik zweryfikowany

Kiedy choroba spotyka się z nami szukamy wszędzie pomocy. I tą droga chcę podziękować Panu Doktorowi Marandzie za pomoc, wyrozumiałość a nade wszystko za fachowość . Kiedy inni nie umieli mi pomóc i rozkładali bezradnie ręce właśnie trafiłem do dr Marandy. Jeszcze raz dziękuję a innym potrzebującym Gorąco POLECAM.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie