Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Kardiologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

D
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz, który mógł leczyć w latach 80 , lecz teraz są nowe metody i przed wszystkim lekarstwa a nie propranolole itp które jak to mój nowy kardiolog ocenił pomóc mogą jak umarłemu kadzidło. Straciłam tylko czas i pieniądze chodząc do pana kimelskiego bo leczeniem tego nie mogę nazwać.


B
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta u doktora Kimelskiego przebiega w miłej atmosferze. Byłam przyjęta o 22 i wizyta trwała 40 minut. Doktor przeprowadził bardzo długi wywiad, kobieta nie czuje się skrępowana podczas badania usg serca, doktor odwraca głowę. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Nie wymyśla chorób na siłę, zleca tylko potrzebne badania. Polecam!


G

Byłem u tego pana na tydzień przed zawałem ( bidulek uznał mnie za zdrowego )śmiechu warte.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jeśli chodzi o chorobę zwaną zapaleniem mięśnia sercowego to z całą stanowczością można napisać,że doktor Kimelski jest jednym z niewielu kardiologów, którzy się na niej znają i potrafią pacjentowi odpowiednio doradzić jak się w czasie jej trwania zachowywać oraz jak ją leczyć. Jest to o tyle bardzo ważne,że przy zapaleniu mięśnia wielu kardiologów nie potrafi jej diagnozować i wmawia pacjentom,że mają nerwice co może mieć dla nich katastrofalne skutki. Myślę,że doktor Kimelski jest jednym z lepszych kardiologów w województwie łódzkim, przewyższającym swoją wiedzą i podejściem niejednego profesora medycyny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Kardiologia

Powiązane wyszukiwania