lek. dent.

Roman Borczyk

Stomatolog

39 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

W KLINICE SPECJALIZUJE SIĘ w omawianiu planów leczenia z zakresu implantologii, endodoncji, protetyki, periodontologii i stomatologii zachowawczej dorosłych. Każdy dorosły Pacjent… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G

  wykonane u mnie korony w tej klinice nie do odróznienia od zebów wlasnych, perfekcyjna praca

 • G

  Nie znam, ale dużo o nim czytałam. Podobno super fachowiec, ale mnie by pewnie nie było na niego stać. Z pensją asystenki to zreszta na niewiele stac.

 • K

  Najbardziej profesjonaly stomatolog z jakim kiedykolwiek mialam do czynienia. Zrobil mi resekcje korzenia i jestem bardzo zadowolona. Minelo juz sporo czasu a zabek jest jak nowy. Wogole go nie odczuwam. Dwoch innych dentystow skazalo go na ekstrakcje. Dobrze, ze im nie zaufalam i udalam sie do dr Borczyka. Niestety, wiekszosc stomatologow nie nadaje sie do wzkonywania swojego zawodu. Zeby byc dobrym w swoim fachu trzeba miec dar i ogromna wiedze. Dr Borczyk ma wlasnie ten dar i wiedze.

 • K

  to wyjatkowy przypadek stomatologa /chirurga stom./ ktory ma kompetentne podejscie do pacjenta , niestety z moich dotychczasowych doswiadczen poprzednie panie stomatolog wyrzadzaly wiecej szkody niz pozytku , pomyslalem nawet ze lepiej unikac dentysty to dluzej zachowam swoje zeby.dr.ROMAN BORCZYK naprawde wie co robi, juz samo znieczulenie , fachowo podane uswiadomilo mnie ze mam doczynienia z wysokiej klasy fachowym lekarzem, podniesienie zatoki ,inwazyjny zabieg i zero ,podkreslam zero bolu, a pozniej bez zadnych powiklan wszystko zagoilo sie blyskawicznie. Polecam !!!!!!!

  Krzysztof

 • P

  miałem usówany korzeń, bardzo się bałem zabiegu ( jak każdy normalny facet ) było super BEZBOLEŚNIE !, pełen profesjonalizm, sprzęt ( mikroskop itp. ) robi wrażenie nawet na laiku, spokój i fachowść doktora Borczyka też, miłe i ładne asystentki ( co ważne dla każdego normalnego faceta )POLECAM !

 • T

  Bardzo profesjonalny lekarz, któremu można zaufać. Jeżeli chodzi o leczenie kanałowe i chirurgię napewno najlepszy w Polsce.

 • T

  Zdecydowałem się na założenie implantów.Niestety trzeba było odbudować kość.Poszedłem do doktora Borczyka.Dobre wrażenie wywarła już poczekalnia , dostęp do internetu, aktualne gazety. Potem miła rozmowa, przesympatyczne asystentki.Najważniejsze była dla mnie,że Pan Doktor poświęcił mi wystarczająco dużo czasu na dokładne dowiedzenie się czego tak naprawdę chcę. Po badaniu i wykonaniu tomogafii komputerowej(myślałem, że można to zrobić tylko w szpitalu) dostałem dokładny kosztorys. Zdecydowałem się na płatność w ratach. Sam zabieg "podniesienia zatoki" został wykonany metodą balonową. Podobno nowa technika.PO operacji nie byłem wogóle spuchnięty i nic nie bolało. Teraz czekam na założenie implantów.Jak do tej pory jestem mile zaskoczony bo bałem się od zawsze dentysty.

 • G

  Miałam ząb leczony w innym gabinecie, 3 wizyty, za każdym razem bolało.Na końcu okazało się, że "nie da się wyleczyć".Wtedy polecono mi doktora Romana Borczyka. Okazało się, że wystarczyła jedna wizyta z użyciem mikroskopu aby dokończyć leczenie przewodowe mojej szóstki. Okazało się, że pomocne było też użycie ozonu i nanotechnologii.Nie pójdę już do innego stomatologa.

 • W

  pomogli w sytuacji gdy inni mówili "to niemożliwe"
  jestem zachwycony
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W KLINICE SPECJALIZUJE SIĘ
  w omawianiu planów leczenia z zakresu implantologii, endodoncji, protetyki, periodontologii i stomatologii zachowawczej dorosłych. Każdy dorosły Pacjent przed podjęciem leczenia odbywa kompleksowe konsultacje wsparte w razie potrzeby konsylium lekarzy specjalistów oraz dodatkowymi badaniami diagnostycznymi.

  WYKSZTAŁCENIE
  Ukończył studia medyczne w 1988 roku w Katowicach. W 1992 roku uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej. Od 16 lat systematycznie uczestniczy w intensywnych szkoleniach z zakresu implantologii, m.in. Boston, Haga, Goeteborg, Londyn, Molndal, Los Angeles, Las Vegas, Tuluza. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce w 1992 roku wprowadził standardowo leczenie implantologiczne. W 1994 roku po szkoleniu w Bostonie wprowadził w Polsce zabiegi podniesienia zatoki szczękowej.

  DOŚWIADCZENIE
  Jest założycielem i właścicielem Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej borczyk.pl.
  Jest autorem wielu publikacji z zakresu leczenia przewodowego i implantologii. Jest redaktorem pierwszego polskiego wydania książki "Endodoncja" autorstwa Mahmouda Torabinejad i Richarda E. Walton. Od 1996 roku prowadzi kursy praktyczne oraz wykłady, prezentując własne metody leczenia endodontycznego. Kursy implantologiczne Romana Borczyka cieszą się dużym powodzeniem wśród lekarzy z całej Polski. Od 2006 roku pełni funkcję redaktora naczelnego polskiej edycji międzynarodowego czasopisma Roots oraz współredaguje wydawaną w Nowym Jorku "Endo Tribune".

  Roman Borczyk jest jednym z założycieli Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

  Przyjął za swoje motto stwierdzenie:

  "Nieodłącznym elementem naszej pracy jest leczenie endodontyczne. Zachowanie zębów przez wiele lat to spełnienie oczekiwań pacjentów, a ząb z prawidłowo przeleczonymi kanałami może stanowić filar mostu i jako taki służyć kilkadziesiąt lat."

  HOBBY
  Roman Borczyk jest pasjonatem aktywnego wypoczynku. W wolnych chwilach jest uczestnikiem rajdów samochodowych, nurkuje, podróżuje - bierze udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach.

  JĘZYKI OBCE
  Roman Borczyk w codziennej pracy wykorzystuje język angielski, omawiając plany leczenia także Pacjentów zagranicznych podejmujących leczenie w Klinice.

  WIĘCEJ INFORMACJI
  http://www.borczyk.pl/nasi-lekarze

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Znajomość języków

 • angielski