dr n. med.

Roksolana Derżko

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chorób wewnętrznych, zakończona specjalizacja z kardiologii. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

  Jesteśmy bardzo zadowoleni po wizycie u Pani doktor jak zwykle duża empatia i wnikliwa analiza stanu zdrowia pacjenta. Od wielu lat leczymy się u Pani doktor i zawsze wyciąga nas z kłopotów zdrowotnych.
  Szczerze polecam

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: konsultacje kardiologiczne

  To była moja kolejna wizyta u Pani Doktor i jak zawsze odbyła się w bardzo rzeczowej i miłej atmosferze.Pani Doktor wnikliwie i ze zrozumieniem podeszła do moich problemów zdrowotnych.
  Bardzo skutecznie ustawiła leczenie.Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Bardzo dobry lekarz! Pani doktor przed diagnozą każe zrobic szczegółowe badania,na podstawie ktorych podejmuje decyzje co do dalszego leczenia.Szczegółowa,konkretna.
  Tabletki na cisnienie to dla doktor ostatecznosc,szuka powodów skąd jest cisnienie! Serdecznie polecam.Miła sympatyczna,otwarta.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor.Zaraz na wstępie ocenila stan mojego zdrowia .Podeszla cieplo,ze zrozumieniem do moich problemów i po zbadaniu zalecila odpowiednie leczenie za co jeszcze raz dziekuje.Tak jak mnie polecono Pania doktor,bede polecać zainteresowanym znajomym.

 • 1
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor. Przemiła osoba, ciepła. Bardzo dokładnie słucha pacjenta, bezproblemu odpowiada na wszystkie pytania.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  WIzyta się odbyła mimo mojego spóźnienia za co jestem bardzo wdzięczny, Pani Dr wyjaśniła w czym problem oraz co z tym zrobić, jak na razie wszystko jest w porządku.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani dr. bardzo miła. Nie spieszy się, dokładnie słucha problemu pacjenta i zadaje dużo istotnych pytań. Wszystko wyjaśnia zrozumiałym językiem. Gorąco polecam ;)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Derzhko zrobiła na mnie duże wrażenie, rzadko spotyka się lekarzy z takim podejściem do pacjenta i jego problemu z chorobą.Podczas wizyty u doktor ma się wrażenie że nic się nie liczy oprócz pacjenta i jego kłopotu z chorobą ,doktor szuka najlepszego sposobu by pomóc i omawia go z pacjentem dlaczego taki tok leczenia a nie inny. Polecam dr.Roksolana Derzhko .

 • M

  Polecam ,bardzo dobry kontakt z pacjentem.Fachowość i prowadzenie pacjenta super ,pomimo że byłem u Pani Dr. na NfZ w Luxmedzie nie odczuwa się że jest się pacjentem II kategorii tzn.nie prywatnym ,co było by życzeniem u innych lekarzy,którzy patrzą tylko by zbyć a najchetniej to tych z funduszu przyjmowali by taśmowo na korytarzu.Pani doktor ma dużą wiedze i stara się pomóc pacjentowi i wszystko mu wyrażnie wytlumaczyć.Brawo Takich Lekarzy bym życzył wszystkim Chorym .M.S

 • W

  Byłam u dr Derzhko w Villa Medica, rewelacyjny lekarz, wszystko bardzo dokładnie mi wytłumaczyła, wizyta była o umówionej godzinie. Pani Doktor bardzo sympatyczna i mówiła zrozumiałym językiem, skonsultowała nawet leki, które biorę i opisała mi ich działanie, okazało się, że moje problemy to skutki uboczne kilku leków a nie choroba !!! Polecam wszystkim, którzy są odsyłani od poradni do poradni i nie wiedzą co dalej, a płacić trzeba. Dziękuję Pani Doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chorób wewnętrznych, zakończona specjalizacja z kardiologii.
  Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
  Swoje kwalifikacje stale podnoszę uczestnicząc w licznych zjazdach i konferencjach naukowych, posiadam certyfikaty z zakresu echokardiografii, kardiologii oraz ultrasonografii naczyń.

  Obecnie zajmuję się głównie ambulatoryjną diagnostyką kardiologiczną oraz profilaktyką schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Serdecznie zapraszam na konsultacje oraz pełną diagnostykę - Holter ciśnieniowy, Holter EKG, próba wysiłkowa, badania ultrasonograficzne, w tym echokardiografia.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Farmakologia kliniczna
 • Hipertensjologia
więcej

Publikacje

 • Jestem autorem publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych.