Usługi i ceny

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Adresy (2)

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Robert Grabowski
Gabinet Lekarski

Dębno

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

8 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • A

    Lekarz który nie powinien pracować z ludźmi, gruboskórny, nieuprzejmy...nie dość, ze spóźnił się prawie 2 godziny,to traktował pacjentów jak na taśmie... podczas wizyty można było odnieść wrażenie, ze nawet nie chce wysłuchać całej historii leczenia, ucinał w połowie zdania... PO okazaniu wyniku badania USG gdzie było zasugerowane badanie MR, lekarz stwierdził że nie jest fabryką do wystawiania skierowań i odesłał do innego lekarza. Mało tego, podczas wizyty obraża innych lekarzy. 0 profesjonalizmu... Zawód lekarza zobowiązuje do większej kultury i empatii w kontakcie z pacjentem!

     • W innym miejscu Inny  • 

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  • E

    2 tyg wcześniej ściągano mi szwy, zapytałam się co mogę zrobić z guzkiem który mam od 2-3 lat na głowie. Lekarz dotykał. Powiedział: " że pewnie nic złego to nie jest, jednak skoro coś mam to warto się tego pozbyć, po czym zapytał czy umawiam się na wizytę".
    Przyszłam z ogoloną 2cm głowa bo tak kazał. Weszłam do gabinetu, pielęgniarka mówiła że ona nic tam nie widzi, a lekarz spojrzał mówi, że widać przebarwienie ale on tego nie wytnie, bo jest za małe i zrobi mi większą dziurę niż to będzie warte. Nie chodzi o stracony czas, a o to że jako kobieta musiałam ogolić kawałek głowy i dzień poprzedzający bardzo się denerwowałam jak ta wizyta będzie wyglądała bo nic nie wytłumaczył co będzie dokładnie robił. Także ja go nie polecam. Bo zwyczajnie nie poświęcił czasu i uwagi pacjentowi któremu by oszczędził tego wszystkiego.

     • W innym miejscu Inny  • 

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  • M

    mily i kulturalny lekarz,potrafi dobrze wytłumaczyć dolegliwość, z czym wiąże się leczenie,ile mniej więcej będzie trwało, polecam

     • Gabinet Lekarski kamica pęcherzyka żółciowego  • 

  • N

    Wspaniały chirurg. Profesjonalista w każdym calu. Po kilku nieudanych operacjach w innych szpitalach, wizytach u profesorów, którzy zarzekali się, że nic już się nie da zrobić, okazało się że to nieprawda. 65-letnia kobieta wcale nie musi codziennie cierpieć, Polecam!!!

     • Szpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie Inny  • 

  • Może i chirurgiem jest świetnym ale jako lekarz rodzinny się nie sprawdza nie polecam nikomu ma lekceważące podejście do pajeta

     •  • 

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  • Operował mnie trzykrotnie.
    Nie mogę powiedzieć złego słowa o Nim!
    Nigdy nie pozostawił mnie bez opieki.
    Zawsze udzielał mi konkretnej informacji i porady.
    Gdy pojawiły się komplikacje - stawał na głowie, by temu zaradzić.


    Operacje wykonane perfekcyjnie, dokładnie i z wielką "wyobraźnią".
    Pełen podziw i szacunek oraz uznanie.
    Tyle powiedział o Nim chirurg-plastyk ze Szczecina.

     •  • 

  • Kilka razy próbowałam porozmawiać z tym lekarzem na temat osoby z mojej rodziny. Byłam zbywana bardzo arogancko. Lekarz burczał na mnie jak na gówniarza, był zniecierpliwiony, niczego konkretnego nie mogłam się dowiedzieć: co robić, jak ma wyglądać leczenie, co dalej w domu, itp. Można wytłumaczyć jeden raz zmęczeniem, rozdrażnieniem ciężką pracą, ale ja próbowałam kilkukrotnie. Ponieważ z racji długotrwałej, wieloletniej choroby mojej bliskiej osoby miałam do czynienia w wieloma lekarzami, pozwalam sobie na opinię jak wyżej.

     •  • 

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  • S

    Według mnie jest to bardzo dobry specjalista.
    Bardzo sympatyczny dla pacjentów.
    Doskonale zna się na tym co robi.
    Polecam wszystkim:)

     •  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil

Najczęściej zadawane pytania

Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional