Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel. Specjalizuję się w kardiologii sportowej - i takie też mam s...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski Inny

Niestety moja opinia po wizycie jest mocno negatywna, może dlatego że na NFZ? Rekordowe zakażenia w skali kraju a poczekalnia pełna pacjentów bez wyznaczonych godzin, bo „pan doktor wyczytuje”, do tego spóźnienie 15 minut. W czasie konsultacji wyczuwalny niesamowity pośpiech i brak szacunku. Udałem się na wizytę z kompletem badań w celu ustabilizowania ciśnienia, jednak poza kartą informacyjną ze szpitala nie wzbudziły one w ogóle zainteresowania. Czas wizyty nie przekroczył 5 minut, jeszcze dobrze nie wyjaśniłem celu wizyty a już miałem diagnozę, że wszystko jest dobrze dobrane. W międzyczasie zrobione EKG w 5 sekund jakimś gadżetem na telefon, które pokazało chyba tyle, że serce jest na miejscu. Wystawiona „nibyrecepta” do zrealizowania w jedynej polecanej aptece, na prośbę o normalną receptę do każdej apteki zaczęły się problemy. Wizyta zakończyła się w bardzo niemiłej atmosferze, nie otrzymałem żadnej pomocy, żadnych zaleceń, ostatecznie zostało mi zwrócone skierowanie żebym sobie szukał pomocy gdzie indziej.


K

Opinia z dnia 24.02.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz ! przebadał moją mamę od A do Z ,w końcu ktoś zaczął ją leczyć jak powinien,miły,komunikatywny i dowcipny,a przede wszystkim świetny specjalista !
Patrycja


R
Użytkownik zweryfikowany

Ja niestety nie mogę polecić tego lekarza. Prawdopodobnie jest dobrym specjalistą w dziedzinie kardiologii, ale jeśli zgłasza się do niego cierpiący pacjent, u którego nie zdiagnozował choroby serca, to powinien przynajmniej wysłuchać pacjenta, przeanalizować opisywane objawy i dać skierowanie do innego specjalisty, a nie wypisywać lek w najmniejszej dawce na odczepnego po to tylko, ażeby przy następnej wizycie oświadczyć pacjentowi, że ów lek dostał tylko na zasadzie placebo. Straciliśmy przez to sporo czasu, a pacjent cierpi nadal,szukając innego specjalisty. Szkoda, że przez pana doktora gajdę choroba mogła spokojnie się rozwijać przez kilka miesięcy... Panie Doktorze, wystarczyło powiedzieć po pierwszych badaniach, że ratunku należy szukać gdzie indziej!


J
Użytkownik zweryfikowany

Ostro biegam, niestety lekarz rodzinny niewiele mógł poradzić na moje sporadyczne bóle w klatce piersiowej. Trafiłem do Doktora Gajdy i po jednej wizycie i szeregu badań przeprowadzonych w gabinecie (EKG, Echo, cukier, cholesterol) wszystko jest jasne. Z ręką na sercu polecam:)


P
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam, wizyta niezwykle konkretna, wszystkie badania na miejscu i od reki no i oczywiście odpowiednio dobrane leki. nie ma też problemu np. z założeniem Holtera, czy zrobieniem EKG. jedyny minus - trzeba przyjechać do Pułtuska:)


B
Użytkownik zweryfikowany

To bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam! - Jestem czynnym sportowcem, półzawodowcem - trenuję bieganie. W ostatnim czasie zaobserwowałem u siebie dziwne bule w klatce piersiowej, Pana doktora znalazłem przez internet, nie było żadnego problemu z umówieniem się na wizytę - przeanalizował moje wcześniejsze wyniki, dodatkowe badania zrobił mi na miejscu. Na szczęście mogę dalej trenować stosując się oczywiście do jego zaleceń.


G
Użytkownik zweryfikowany

Specjalista wysokiej klasy z doświadczeniem. Bardzo kontaktowy. zawsze doskonale zrozumie sportowców i stara się im jak najlepiej pomóc. Niezwykłe podejście do pacjenta chyba zawsze z poczuciem humoru, co wpływa odstresowująco. Bardzo wnikliwie i szczegółowo przeprowadza wywiad, nic nie przeoczy. Otwarcie mówi czego można się spodziewać, jeśli potrzeba to jasno i zrozumiale wytłumaczy w czym tkwi problem. Pełen pozytywnej energii z zapałem i jednocześnie z rozwagą przystępuje do leczenia, jest godny zaufania.
polecam!!


P
Użytkownik zweryfikowany

polecam Pana Doktora - na prawdę niesamowita wiedza i dobry sprzęt na miejscu, a i o bieganiu wie chyba wszystko:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Wybitny specjalista, kardiolog sportowy i czynny sportowiec - takie połączenie gwarantuje doskonały kontakt ze sportowcami. Przyjmuje w Pułtusku, w przychodni dysponuje super sprzętem pozwalającym na postawienie diagnozy podczas jednej wizyty - wiem bo korzystałem. Polecam wizytę u Pana doktora wszystkim, którym coś dolega oraz tych którzy chcą mieć pewność, że spokojnie mogą dalej trenować !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Przy umawianiu wizyty bardzo proszę o podanie daty urodzenia pacjenta lub numeru pesel. Specjalizuję się w kardiologii sportowej - i takie też mam s...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna