Robert Chowański

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Super lekarz gdyby nie on nie donosiłabym trudnej ciąży, jestem po 4 poronieniach ale tylko on chciał wiedzieć dlaczego tak się dzieje, a nie mówił żebym dała sobie spokój.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Super lekarz gdyby nie on nie donosiłabym trudnej ciąży, jestem po 4 poronieniach ale tylko on chciał wiedzieć dlaczego tak się dzieje, a nie mówił żebym dała sobie spokój.

  • I

   Miły, bardzo dobrze wszystko wytłumaczy, odpowie na wszystkie zadane pytania. Polecam tego ginekologa

  • N

   Bardzo polecam dr Chowańskiego! Miły i kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia, jeśli o coś pytamy. Do pacjentki podchodzi bardzo profesjonalnie. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. O wszystko się troszczy. Jeżeli pacjentka jest spoza Konina to interesuje się tym, żeby badania mogła odebrać "przy okazji" po to by nie musiała specjalnie przyjeżdżać. Jednym słowem - SUPER LEKARZ. Zdecydowanie POLECAM!

  • R

   nie polecam. pacjentki z poza terenu traktuje jak zło konieczne. przekonałam się na własnej osobie!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Polecam doktora Chowańskiego! bardzo miły i sympatyczny lekarz! Prowadził całą moją ciąże i jestem bardzo zadowolona, bez żadnych zastrzerzeń! :) Jest czuły i delikatny podczas badan. zawsze wszystko wytłumaczy. Mam zdrową coreczkę.. moglam nie donosić do terminu porodu ale dzięki Chowańskiemu jest wszystko ok !! zawsze pytał jak się czuje, czy wszystko ok?? Chodziłam wtedy jeszcze do szkoły... gdy mogłam nie donosić, bez żadnego problemu dostałam zwolnienie na wf. Pozdrawiam doktora!

  • S

   Jestem pacjentką Pana doktora Roberta od 2 lat - najpierw na NFZ, obecnie prywatnie. Obojętnie czy wizyta jest darmowa czy płatna zawsze jestem traktowana tak samo - z humorem, profesjonalizmem, taktem i jednocześnie "na luzie". Miałam wątpliwą okazję korzystać z usług wielu kolegów Pana doktora i wiem, że nie zamieniła bym go na żadnego innego :-). Na każde moje pytanie dostaję odpowiedź, Pan doktor odpisuje na moje (czasem pewnie denerwująco błahe ;-)) sms-y oraz oddzwania kiedy tylko może lub mówi żeby zadzwonić za pięć minut i zawsze wtedy ma czas. Prowadził moją wyczekaną przez wiele lat ciążę, więc pytań zawsze miałam wiele i zawsze wychodziłam z gabinetu uśmiechnięta i zadowolona. A koleżance, która napisała, że o chorobie poinformował wprost i "obojętnie" życzę zdrowia i śmiem zauważyć, że właśnie takich lekarzy nam brakuje - nie owijających w bawełnę i nie rozczulających się, za to potrafiących podtrzymać pacjentkę na duchu dobrym humorem. Pozdrawiam Panie Doktorze!

  • Z

   Poczucie humoru ok.ale chyba nie o to chodzi. Jeśli chodzi o wizyty(lekarz prowadził moją ciążę), nie mam większych uwag, choć wyraźnie można odczuć, że lekarz woli umawiać na wizyty prywatne. Rozczarowanie nastąpiło podczas spotkania na sali porodowej. Pomimo, iż Pan doktor rozpoczął dyżur, był obecny podczas obchodu to zaraz po nim znikł w gabineciku lekarskim, przyszedł jakieś 20 minut po urodzeniu dziecka i bardzo zmieszany zapytał czy czy wszystko ok. Dodam tylko, że poród nie trwał jakoś specjalnie długo, tak. ok. 15 minut (po obchodzie)

  • A

   jestem zdziwiona ilością pochlebnych komentarzy ja po trzecim razie stwierdziłam że mnie na pana doktora nie stać oprócz wizyty wszystko miało swoą cenę potwierdzenie znalazłam na konińskim forum

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Z

   Byłam prywatnie więc tym bardziej jest zniesmaczona. Lekarz podszedł do mnie okropnie. Nie zainteresował się moimi przebytymi chorobami, śmiał się bezczelnie z moich pytań. Nie jestem lekarzem więc skoro nie wiem to się boję o swoje zdrowie. Jak przyszłam do lekarza to komu innemu mam w gabinecie zadawać pytania? Przyjmuje prywatnie tylko 15 minut. Gdy przekroczyłam limit czasu natychmiast urwał temat i stwierdził, że już wszystko co trzeba mi powiedział i do widzenia. Jednak najgorsze był kompletny brak umiejętności z punktu widzenia psychologicznego. Poinformował mnie o o nieuleczalnej chorobie tak perfidnie wprost. Ja rozumiem, że nie należy owijać w bawełnę ale powiedziane to tak obojętnie i jeszcze z pretensjami, że pojawiły mi się łzy w oczach. Taki człowiek nie powinien być lekarzem zwłaszcza ginekologiem!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Polecam z czystym sercem i sumieniem! Zanim trafiłam do dr Chowańskiego miałam "przyjemność" korzystać z usług innych ginekologów w Koninie. Niby było ok, ale często czułam się traktowana jak następna pacjentka z akordu! Dopiero koleżanka, która prowadziła dwie ciąże u dr Chowańskiego poleciła mi zmianę. Jak się okazało najlepszą! Wizyty nie krępują, dr dużo rozmawia z pacjentką, ma świetne poczucie humoru :) ale przy tym czuje się ogromną troskę. Teraz prowadzi moją ciążę, dużo nam tłumaczy (chodzę na wizyty z mężem), dokładnie wykonuje usg (!!!), kieruje na potrzebne badania, pyta o samopoczucie i odpowiada na wszystkie nasze pytania. Prywatnie przyjmuje teraz na rondzie, na kasę chorych w Eskulapie. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru i innym też polecam!