Adres

Żytniów 181, Żytniów
Prywatne Wizyty Lekarskie Robert Bukalski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Brak opinii o lekarzu

Ten lekarz nie ma jeszcze opinii na ZnanyLekarz. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Odpowiedzi na pytania

441 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam Jakis czas temu zmarla moja Mama Upadla i nie bylo juz dla Niej ratunku Od razu miala nieobene oczy i wydawala gardlowe dzwieki Lekarz nie stwierdzil konkretnej przyczyny a mnie nie daje to spokoju Miala 65lat i byla w pelni zdrowa W wyniku smierci szyja i uszy zrobily sie filoetowe a paznokcie ciemne Jaka mogla byc przyczyna zgonu Z gory dziekuje za odpowiedz

  Nagłe zatrzymanie krążenia, czyli serce przestało pompować krew, ta przestała docierać do mózgu, doszło do utraty przytomności i do upadku, który nie był przyczyną, a jedynie jednym ze skutków.

  Robert Bukalski

 • Mam pytanie odnośnie wyników moczu u 8-latki:
  Barwa: bursztynowa
  Przejrzystość: zupełna
  Leukocyty: ślad
  Krew: dużo
  Leukocyty-liczba (C30): 3-5 wpw (zakres referencyjny: 0-2 wpw)
  Erytrocyty świeże: 5-10 wpw (zakres referencyjny: 0-2 wpw)
  Erytrocyty wyługowane: 10-20 wpw (zakres referencyjny: 0-2 wpw)
  Pasma śluzu: liczne wpw (zakres referencyjny: pojedyncze).
  Byłam dziś u lekarza z tymi wynikami i dał mi skierowanie na posiew moczu i na usg jamy brzusznej. Na usg idę z dzieckiem 11 kwietnia 2019 r. Mam pytanie ile dni czeka się na wynik badania na posiew moczu?
  Drugie pytanie: Zapomniałam spytać się lekarza czy do tego czasu (do badania usg i zanim będą wyniki moczu) coś podawać dziecku na drogi moczowe?
  Trzecie pytanie: Czy jest to wynik bardzo zły czy nie aż tak zły? Bo tak bym poszła prywatnie ale jak na wynik moczu czeka się kilka dni to nie przyspieszę a usg mam za 8 dni.

  Dziękuję.

  Wynik jest z tych " do wyjaśnienia" bo pytanie skąd te krwinki czerwone. Nie pisze Pani czy dziecko ma jakieś dolegliwości i w jakim jest wieku. Jest duża szansa że posiew wyjdzie ujemny, a usg nic nie wykaże. Na razie sugerował bym powtórzyć ogólne badanie moczu, zwrócić uwagę na to czy dziecko dość dużo pije i czy nie spożywa za dużo soli.

  Robert Bukalski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie