Lek.

Renata Orłowska - Florek

Endokrynolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Pani Doktor jest b.dobrym specjlistą w dziedzinie endokrynologi ma wspaniłe podejście do pacjąta.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • O

   Ja jestem zadowolona z leczenia pani doktor. Wykryto u mnei guza i od razu mnie skierowała na szpital na operacje, nie leczyła tabletkami , hormonami tylko powiedziała wprost jest pani młoda nie am an co czekać, jestem juz po operacji i czuje się dobrze:) polecam panią doktor

  • G

   Pani Doktor jest b.dobrym specjlistą w dziedzinie endokrynologi ma wspaniłe podejście do pacjąta.

  • M

   Ja osobiście polecam. Pani dr. udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Jest skrupulatna i dokładna.
   Leczę się u dr. Orłowskiej -Florek od 2002r zarówno prywatnie jak i NFZ i nie widzę różnicy w sposobie podejścia Pani doktor do pacjenta.
   Ja polecam

  • J

   Pierwszy raz spotykam się z taka opinią o Pani Doktor Renacie Florek. Pani Doktor opiekuje się mną od 2003 roku, była moim lekarzem prowadzącym podczas ciąży, nigdy nie odczułam ani nie doświadczyłam z jej strony nieuprzejmości a zaznaczę, że nie leczę się u niej prywatnie tylko w przychodni SW Nr 2 w Rzeszowie. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa, mój mąż był w szoku gdy pani doktor poprosiła żeby był obecny przy rozmowie dotyczącej naszej planowanej ciąży. Pozdrawiam Panią Doktor

  • H

   Odradzam tą Panią jako endokrynologa.
   Pani nie chiała wyraźnie mnie wysłuchać,widziałam wyraźną irytację gdy chciałam o coś zapytać.Czekała tylko aż wyjdę.
   Nie patrzyła wogóle na hormony tylko na TSH, pomimo, że hormony miałam poniżej normy. Na moje narzekania na złe samopoczucie z powodu niedoczynności, zapisała mi psychotropy. Dawkę leku przepisała mi taką, że bardzo szybko wpadłam z niedoczynności w nadczynność. Na moją pytanie czy nie powinnam być leczona innym lekiem, powiedziała że ten lek, o który pytam jest tylko dla osób "które mają coś z przysadką". A skąd ta Pani wie czy moja przysadka jest w porządku, rezonans ma w głowie czy co?
   Krzyczała na mnie, że jestem za gruba, ale nie sprawdziła czy nie mam np. problemów z cukrem lub czy nie mam niedokrwistości.
   Szkoda kasy na tą Panią.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz