Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Krupińskiego 6, Lubin
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Prywatna Praktyka Lekarska-wizyty domowe

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
9 opinii

J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra Pani doktor od 16 lat chodzę do niej z dziewczynami nie spieszy się z wydawaniem antybiotyków i bardzo dobrze. Miła uprzejma kochana doktor Kwiatek .


M
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!! Zlekceważyła chorobę mojego dziecka. I to nie pierwszy raz. A po tym było bardzo długie leczenie(u innego lekarza) i poważne powikłania. Niekiedy załamywała ręce. Nie wiedziała co dalej robić, jak dalej leczyć oraz wprost nam to mówiła. Nadaje się tylko do leczenia chorób: przeziębień, grypy itd. Ale w żadnym wypadku leczenia poważniejszych schorzeń. Jest bardzo niekulturalna, niemiła. Trzeba trafić na jej dobry humor, by jakkolwiek się dogadać. Inaczej jest tylko bardzo złe traktowanie rodzica. Jak wcześniej wspomniałam w momencie gdy ona załamywała ręce szłam z dzieckiem do innego lekarza, by ratować je. Gdy do niej wracałam to zaczynały się wielkie wywody typu: dlaczego poszłam leczyć dziecko do innego lekarza a nie do niej. I taktowanie człowieka potem z góry. Nie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Zaliczyłabym Panią Kwiatkowską do grona lekarzy dobrych na grype i katar. Bardzo \"lekkie\"podejście do problemu co w moim przypadku skończyło się pobytem dziecka w szpitalu. Uważam że w przypadku małego dziecka nie mozna lekceważyć żadnych objawów - a takie wrażenie robi Pani doktor.


G

Niestety nie zgadzam się w z ocenami Pani doktor.Od 13lat jestem do niej zaoptowana ze swoimi dziećmi i jedynym jej plusem jest miłe podejście do dzieci i bezproblemowość w wydawaniu skierowań. Na tym jej fachowość się niestety kończy,rzadko trafia z diagnozą, a to że rzadko wypisuje antybiotyki kończy się niekiedy długim leczeniem. Jako lekarz preferujący naturalne metody leczenia, powinna stymulować odporność dziecka szczepionkami, niestety przez tyle lat nie zdarzyło się aby to uczyniła, myślę, że nie ma o tym pojęcia.


W
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, który zastanowi sie, zanim wypisze receptę na antybiotyk. Świetny kontakt z dziećmi małymi i tymi większymi.


G

Rewelacyjna lekarka, bardzo kompetentna, miła, wspaniałe podejście do dzieci


G

najlepszy lekarz jaki leczył moje dzieci. zawsze mozemy na nia liczyc o kazdej porze dnia i nocy.


G

Ta Pani leczy ob moich synów. Jest najlepszym pediatrą jakiego spotkalam na swojej drodze. ma niesamowite podejście do dzieci, bez problemów daje skierowania na wszystkie badania. kontakt z niż jest bardzo dobry - odbiera telefony nawet po godzinach urządowania. SUPER.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra lekarka. Nie przesadza z wypisywaniem antybiotyków i bez problemu daje skierowania na badania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie