Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Jagiellońska 5, Miechów

Dowiedz się więcej

Dr Kowalska Clinic


Jagiellońska 5, Miechów

200 zł

Dr Kowalska Clinic


Skarbowa 4, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Dr Kowalska Clinic konsultacja reumatologiczna

Pani doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Dokładnie i bez pośpiechu analizuje dokumentację medyczną, sprawdza wszystko,dopytuje. Wyjaśnia wszystko cierpliwie i bez pośpiechu.Goraco polecam Panią Doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Małopolskie Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji

Polecam Panią Doktor! Cudowna, profesjonalna, uśmiechnięta i z dużą wiedzą! bardzo wnikliwie sprawdza wyniki badań i jest bardzo zaangażowana w diagnostykę.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest najwspanialszym lekarzem do jakiego miałam okazję chodzić. Każdy problem z jakim się do Niej zgłaszałam analizowała bardzo wnikliwie, zlecając badania tak by postawić właściwą diagnozę. Pani Doktor ma bardzo szeroką wiedzę medyczną, dzięki czemu patrzy na pacjenta holistycznie i za to Panią Doktor cenię najbardziej... Z czystym sumieniem i zarazem gorąco mogę polecić Panią Doktor życząc jednocześnie zdrowia i sukcesów w dalszej pracy z pacjentami.
Wdzięczna pacjentka Marianna Papaj


S
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny lekarz, dzięki pani doktor juz nie raz uniknołem ręki chirurga, prawdziwy fachowiec, lekarz z powołania....


F
Użytkownik zweryfikowany

Dzisiaj odebrałem wyniki badań. Lekarz ortopeda polecił abym w miarę możliwości podjechał do lekarza reumatologa w celu konsultacji. Udałem się do Poradnia reumatologiczna al. Focha 33 niestety Pani lek. med. Renata Kolasa w brutalny sposób potraktować mnie i kilka innych osób. Rozumiem że nie ma wolnych terminów ale ja potrzebowałem tylko 5 min. Potrzebowałem aby zobaczyła moje wyniki badań, jedna karteczka A5.....

życzę Pani lek. med. Renata Kolasa aby nikt nigdy jej tak nie potraktował, jak ona dzisiaj nas.Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania