Dr n. med.

Rafał Zdun verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Pro Life Medical CareUsługa: prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz. Rzeczowy, dbający o pacjenta. Nie jest zbyt wylewny i nie glaszcze po głowie l, kiedy pojawiają się problemy, ale według mnie w relacji lekarz- pacjent, nie o to chodzi. W momencie kiedy moja ciąża stała się zagrożona, co tydzień na wizycie robił dokładne pomiary i ocenę płodu. W odpowiednim momencie skierował mnie do szpitala, dzięki czemu moje dziecko jest na tym świecie.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Paweł Świetlicki
  Paweł Świetlicki
  Ginekolog
  Plac Przymierza 6, Warszawa
  Pan doktor to wspaniały specjalista! Byliśmy na USG w 12 tygodniu ciąży, na połówkowym i dziś - w 30 tygodniu.… więcej

  Małgorzata Król
  Małgorzata Król
  Ginekolog
  Plac Przymierza 6, Warszawa
  Super specjalistka, polecam serdecznie Panią doktor, bardzo kompetentna, słucha, zadaje pytania...:) więcej

  Grzegorz Gerulewicz
  Grzegorz Gerulewicz
  Ginekolog
  Szczuczyńska 11/2, Warszawa
  Bardzo dobrze poinformowany i kulturalny lekarz. Wizyta przebiegła sprawnie i wszystkie moje pytania zostały wyjaśnione… więcej

  Anna Sarnowska
  Anna Sarnowska
  Ginekolog
  Walecznych 40 lok. 1A, Warszawa
  DR Sarnowska Bardzo dobry lekarz pomógł mi w sprawie w której nikt nie był w stanie mi pomóc. Lekarz miły kompetentny… więcej

  Monika Hanyż
  Monika Hanyż
  Ginekolog, Położna
  Zwycięzców 42, Warszawa
  Pani doktor słucha i wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjentki Nie czuje się, że kończy się czas wizyty. Polecam. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Perinatologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  134 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Pro Life Medical CareUsługa: prowadzenie ciąży

   Świetny lekarz. Rzeczowy, dbający o pacjenta. Nie jest zbyt wylewny i nie glaszcze po głowie l, kiedy pojawiają się problemy, ale według mnie w relacji lekarz- pacjent, nie o to chodzi. W momencie kiedy moja ciąża stała się zagrożona, co tydzień na wizycie robił dokładne pomiary i ocenę płodu. W odpowiednim momencie skierował mnie do szpitala, dzięki czemu moje dziecko jest na tym świecie.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski. Usługa: prowadzenie ciąży

   Dr. Rafał Zdun to nie tylko wspaniały lekarz ale człowiek o wielkim sercu dziś przyszłam do lekarza z obawą ze coś dzieje się z dzidziusiem ponieważ od kilku dni bolał mnie bardzo brzuch .Pan doktor przebadał mnie dokładnie uspokoił dobrym słowem i uśmiechem po czym nie wziął pieniędzy za wizytę już długo korzystam z wiedzy i doświadczenia Doktora mam do niego pełne zaufanie i nie zamienię na żadnego innego lekarza szczerze polecam Pana Doktora ponieważ do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie z wielkim sercem i zaangażowaniem . ;)

  • Lokalizacja: Pro Life Medical CareUsługa: ciąża

   Dr Zdun to najlepszy ginekolog- położnik z jakim się spotkałam. Prowadzi moją kolejną ciążę od początku. Delikatnie bada, rewelacyjnie i wnikliwie odczytuje USG, gdy coś zauważy sprawdzi 3 razy, uspokaja i tłumaczy nie siejąc niepotrzebnie paniki. Zawsze wszystko wyjaśni na ile trzeba, odpowie na każde pytanie. Super mi dobrał dawkę hormonów, endokrynolog już nie był potrzebny :) Doktor interesuje się pacjentką, jest zawsze pod tel. w razie pilnej konsultacji. Zainteresowanie w połączeniu z dużą wiedzą i kompetencjami. Polecamy!

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski. Usługa: Ciąża

   Lekarz to ma być lekarz, a nie przyjaciółka. Prowadzi moja drugą, zagrożona ciąże, i powiem tak "nikomu innemu nie oddalabym pod opiekę siebie i swoich dzieci" teraz prowadzimy ciąże blizniacza, już prawie koniec, i wszystko jest super! W razie problemu,lekarz jest 24h pod telefonem. Jest lekarzem z powołania, nie z przymusu, co da się odczuć na wizytach. Bardzo polecam! Więcej rodzic nie zamierzam, ale z pewnością poraz kolejny wybrałbym doktora Zduna.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

   Trafiłam do doktora w 6tyg ciąży to była moja pierwsza wizyta i jestem zadowolona napewno zostanę przy nim przez całą ciążę, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie powiedział tak dużo informacji że nawet nie miałam o co zapytać :-) wizyta przebiegła szybko i sprawnie no i co najważniejsze jest konkretny :-)

  • Bardzo dobry lekarz. Konkretny przede wszystkim. Zarazem delikatny i miły. Chodzimy do niego rodzinnie z mężem i córką bo prowadzi moją ciąże. Jestem bardzo zadowolona. Polecam takiego lekarza każdej kobiecie!!!!

  • R

   Świetny lekarz, konkretny, profesjonalista i wrażliwy człowiek, pocieszał mnie, bo bałam się zabiegu. Już po dwóch pierwszych wizytach, czułam, że fachowiec, nie traci czasu na jakieś trele morele. Zabieg też super wykonany w bardzo przyjaznej, wyrozumialej, serdecznej atmosferze. Uważam, że te niezadowolona panie, to albo mylą specjalizacje i potrzebują terapeuty, nie ginekologa, albo mają jakieś deficyty emocjonalne i potrzebują być w centrum uwagi, albo po prostu mękolą setką pytań. Z żalami do terapeuty, na pogawendkę z koleżanką, po czułość do swojego faceta,a do ginekologa - do dr. Zduna. Ja lubię konkretnych specjalistów. Dużo w życiu widziałam i serdecznie polecam tego Lekarza.

  • A

   Super specjalista. Najpierw pomógł mi zdiagnozować problem z krwawieniem międzymiesiączkowym, z którym lekarze z Karowej nie potrafili sobie poradzić i faszerowali mnie antykoncepcją. Jedna wizyta u niego, zabieg w szpitalu i po problemie. Okazało się, że miałam polip na macicy niezauważony wcześniej przez innych lekarzy na usg. Potem prowadził moją ciąże, dzięki niemu udało mi się ją donosić, wolał dmuchać na zimne, a inni lekarze bagatelizowali problem. Bardzo mi pomógł. Jest konkretny i ma ogromną wiedzę. Przy porodzie również sprawdził się świetnie. Niektórzy zarzucają mu że jest nieprzyjemny, tak nie jest. Ma swój specyficzny charakter, ale po dłuższym poznaniu zyskuje. Zresztą lekarz, szczególnie taki który prowadzi ciąże ma być dobrym specjalistą a nie gawędziarzem. Od gadania są koleżanki. Pan Rafał pełen profesjonalizm i zawsze można do niego zadzwonić. Nikomu innemu chyba bym nie zaufała po moich przejściach na szpitalnym oddziale.

  • A

   NIE POLECAM!!! Złośliwy, opryskliwy, niemiły. Trafiłam na izbę przyjęć w II trymestrze ciąży w pewnym warszawskim szpitalu. Piwerwszy raz z wizyty wyszłam z łzami w oczach: strywializował mój przypadek, nie odpowiedział na nie, był bardzo nie uprzjmy a na konicec usłyszałam że marnuje czas na jałowe rozmowy ze mną. Jestem zaskoczona i jest mi bardzo przykro, że w ten sposób lekarze podchodzą teraz do pacjęta w państwowej służbie zdrowia.

  • D

   Mimo nie przyjemnych doświadczeń z tym lekarzem.....tzn.na dzień przed porodem , dokonał bardzo bolesnego badania usg , twierdząc że będzie dziewczynka ( urodzil się chlopiec) .Nie był moim lekarzem prowadzącym i nie ukrywał z tego powodu swojego nie zadowolenia.Wiem że i tak jest super lekarzem od wszystkich trudności zwiazanych z poczęciem jak i samym porodem.Gorąco polecam !!!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG