lek.

Rafał Więcek

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
207 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Polecam Pana Więcka! Bardzo dobry lekarz ortopeda. Kostka po skręceniu długo bolała i nie miałam w niej pełnej sprawności, dzięki wizytom u dr Więcka i zleconym zabiegom dziś o skręceniu już nie pamiętam. Dziękuje!

 • U

  Za mną już dwie wizyty . Mam rehabilitację kolana , a chciałbym móc znowu jeździć na rowerze. Wszystko idzie w dobrą stronę. Ten lekarz na prawdę zna się na swym fachu, polecam ;)

 • M

  Pan doktor wykonywał u mnie artroskopię kolana, wszystko poszło dobrze. Dziś uczęszczam jeszcze na zabiegi rehabilitacyjne, ale myślę, że jeszcze trochę i będę mógł w końcu powrócić do biegania. Dr Więckowi bardzo jestem wdzięczny i polecam go gość ma dużą wiedzę i naprawdę fajne podejście do pacjenta.

 • F

  Ja jestem właśnie po pierwszej wizycie u doktora Rafała i jestem bardzo zadowolona. Mam torbiel na kolanie, Pan doktor zlecił mi jej wyszuszanie sterydami, a jak to nic nie ta to zabieg. Konkretny ale bardzo miły człowiek. Po pierwszej wizycie mam póki co bardzo dobre zdanie!

 • K

  Jako pierwszy domyślił się, że w wieku 27 lat przy chorobach przewlekłych można mieć osteoporozę. Leczę się teraz. Ufam temu lekarzowi jak mało któremu

 • A

  Pan Rafał to najlepszy ortopeda w Krakowie! Chodziłam do wielu ortopedów i każdy odprawiał mnie z kwitkiem. A Pan Rafał nie dość, że mnie diagnozował, to dzięki leczeniu jestem teraz w pełni sprawna. A wcześniej tylko łykałam przeciwbólowe i modliłam się, żeby ból kolan minął. Polecam z całego serca!

 • Opinia z dnia 07-06-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Po zerwaniu mięśnia prostownika kręgosłupa tylko dr Więcek był w stanie mi pomóc. Oprócz zabiegów, powiedział, co jeść na zrośnięcie. Poza tym to bardzo rzeteny lekarz

 • P

  Lekarz o imponującej liczbie komentarzy na różnych portalach, tymczasem swój kontakt z nim oceniam jako co najwyżej przeciętny, a w moim problemie niezbyt pomocny. Udałam się do niego na początku moich problemów z kolanami. Doktor wykonał szybkie USG, na podstawie którego ocenił, że przyczyną bólu jest lekka chondromalacja (jak się później dowiedziałam, stopień I/II jest fizjologiczny w moim wieku i na pewno nie tłumaczy dolegliwości; lekarz sportowy nawet się do tego nie odniósł, a na pewno nie kazał tego leczyć). Oczywiście zalecenia typu: preparaty z glukozaminą, fizykoterapia (czyli lasery, prądy itp.), a jak nie pomoże to zastrzyki z kwasu hialuronowego. Dopiero kontakt z innym lekarzem, a nawet lektura specjalistycznych stron w internecie uświadomiły mi, na czym polega profesjonalne, nowoczesne leczenie problemów z kolanami. Oczywiście diagnoza i zalecenia lekarza sportowego były zupełnie inne, a kontakt z dr Więckiem oceniam jako stratę czasu i pieniędzy.

 • D

  Nie rozumiem tych wszystkich zachwytów nad tym lekarzem. Ja korzystałem z jego usług 2 razy. W obydwu przypadkach uważam, że zostałem potraktowany bardzo ogólnie, jako kolejny numerek w poczekalni. Ale po kolei. Pierwszy przypadek dotyczył bólów rozcięgna podeszwowego. Pan Więcek praktycznie od razu wręczył mi skierowanie na kosztowny rezonans w "zaprzyjaźnionym" szpitalu, z którym "współpracuje". No nic, człowiek się nie zna więc posłusznie wykonałem owo badanie. Kolejna wizyta trwała równie krótko - pan lekarz po prostu zalecił - oczywiście w swoim gabinecie - serię zabiegów tzw. fala uderzeniowa. Mega bolesne, ale nawet pomogło. Niestety na niedługo, po kilku miesiącach bóle powróciły. Kasa oczywiście przepadła. Przypadek nr 2 to bóle kości ogonowej. Schemat wizyt dokładnie taki sam - pierwsza wizyta to skierowanie na rezonans (jeszcze droższy niż w przypadku stopy), z którego lekarz nic nie wyczytał, więc z automatu zalecił mi kolejne zabiegi (oczywiście słono płatne) w swoim gabinecie. Po 10 zabiegach ból nie zmienił się ani o jotę, więc i moja cierpliwość do "fachowości" p. Więcka się skończyła. Lekarza owego zatem zupełnie nie polecam. Straciłem w sumie kilka tysięcy złotych, a problem nie zmniejszył się ale nawet nasilił... :/

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online