Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Rynek 26 A, Andrychów
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych diabetologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Cudowny Pan Doktor, uśmiechnięty, kompetentny, dokładnie tłumaczy sposób i cel leczenia. Bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Motywuje dobrym słowem. Leczę się u niego od ponad pół roku i widzę ogromną różnicę. Serdecznie polecam! Choć w rejonie znany i oblegany.


J
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u niego od ponad roku i nie mogę złego słowa powiedzieć o panu doktorze, jest bardzo dobrym lekarzem i ma w porządku podejście do pacjenta.


G

Cudowny Lekarz!!!! najlepszy specjalista, a przede wszystkim wspaniały człowiek :):) Polecam Pana doktora, bo jest najlepszym lekarzem !!!!!


G

Pan dr.Rafał Sumper jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem.Kiedy przybywałam w szpitalu był moim lekarzem prowadzącym.Jest miłym przyjaznym każdemy czlowiekiem i do każdego pacjenta podchodzi z uśmiechem na twarzy i wyrozumiałością.Właśnie takich lekarzy potrzebuje świat.


M

ja choruje na cukrzyce już 10 lat,od kilku lat jestem pod stałą opieką Pana doktora Rafała ,uważam ze jest swietnym fachowcem wszystkich traktuje równo odemnie wieeeelki plus


M
Użytkownik zweryfikowany

Będąc w ciąży "dopadła" mnie cukrzyca ciężarnych. Idąc na pierwszą wizytę byłam przerażona.Jednak dr Sumper tak fantastycznie wytłumaczył na czym ta cukrzyca polega i czym grozi, martwiąc mnie trochę. Ale właśnie za to jestem mu wdzięczna, że uświadomił mi jaka to podstępna choroba. Z każdym problemem, pomiarem cukrów i dawkowaniem insuliny, mogłam zwrócić się do niego telefonicznie. Skierował mnie do bardzo dobrych lekarek w Krakowie w Poradni Diabetologicznej dla ciężarnych. Teraz wszystko jest OK. Dzidzia i ja jesteśmy zdrowe. Z czystym sumieniem POLECAM dr Sumpera!!!


M

Wspaniały człowiek, lekarz. Wszystkich pacjentów traktuje jednakowo z szacunkiem. Świetny fachowiec, bardzo życzliwy dla pacjenta. Daję mu duży plus zaufania.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ten lekarz zasługuje na miano najlpszego.Okazało się że bedąc w ciąży zachorowałam na cukrzyce ciążową...Dla mnie zabrzmiało to jak wyrok,jednakże po rozmowie z lekarzem moje obawy zostały rozwiane.To świetny specjalista,który odpowie na każde opytanie,wszytsko wytłumaczy,doradzi.Poza tym to świrtny człowiek u którego wizyta nie jest żadnym stresem lecz idzie się na nią z przyjemnośćia:)Polecam Pana Rafała!!!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie