Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 112, Krzyki, Wrocław
Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Płatność ratalna, Przelew na konto, + 1 więcej

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów szczękowo-twarzowych w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja chirurga szczękowego


Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 112, Wrocław

Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy

Pozostałe usługi

Chirurgia stomatologiczna


Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 112, Wrocław

Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy


Chirurgiczne usuwanie zębów


Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 112, Wrocław

Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy


Implanty


Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 112, Wrocław

Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy


Konsultacja implantologiczna


Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 112, Wrocław

Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy


Miniimplanty ortodontyczne


Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 112, Wrocław

Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy

Doktor Nowak przeprowadził u mnie operacje dwuszczękową. Od początku leczenia Pan doktor zawsze wykazywał zainteresowanie i troskę. Cierpliwie tłumaczył na czym będzie polegało leczenie i jakich efektów będzie można się spodziewać. Już wtedy wiedzieliśmy, że trafiliśmy do dobrego specjalisty. Po skończeniu przygotowania ortodontycznego przyszła pora na zabieg. Operacja przebiegła bez powikłań, nie straciłam czucia w twarzy nawet na moment, efekty rewelacyjne, wszystko zostało wykonane z wielką starannością. Po samym zabiegu wyglądałam bardzo dobrze w porównaniu do innych, zaledwie kilka siniaków i standardowo opuchlizna. Na wizytach kontrolnych doktor chętnie odpowiadał na każde pytanie, dokładnie oglądał stan ran i opowiadał, jakie ćwiczenia mogę wykonywać, co zjeść i jak dbać o higienę jamy ustnej. Wiedza doktora jest naprawdę na najwyższym poziomie. Cały zespół dr Nowaka jest bardzo profesjonalny i kompetentny.
Bardzo dziękuję za poprawę jakości życia :)))


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy

Dr Nowak zaplanował i przeprowadził u mnie operację dwuszczękową. Jestem zachwycona efektem operacji. Leczenie przebiegło bez bólu i powikłań. Odzyskałam swoją twarz i uśmiech, które przez lata ukryte były pod wadą.
Na wizytach doktor był przyjazny i rzeczowy, cierpliwie odpowiadał na mnóstwo moich pytań. Znakomity specjalista i sympatyczny człowiek. Leczenie na najwyższym poziomie.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy

Pan doktor wykonał u mnie operację dwuszczękową. Sam zabieg odbył się bez żadnych powikłań. Każda rozmowa z doktorem bardzo rzeczowa. Profesjonalizm, cierpliwość, zainteresowanie pacjentem - na duży plus.


L
Użytkownik zweryfikowany

Wycinał mi torbiel zębową, operacja była dość skomplikowana, bo torbiel była duża i mogło dojść do złamania żuchwy, pan doktor usunął torbiel, a także ósemkę, i dodatkowo zasypał ubytek biomasą, profesjonalista, można mu zaufać, zna się na swojej pracy.


R
Użytkownik zweryfikowany

Dr Nowak operował w Klinice UWr. moją córkę. Przypadek progenii, duży zabieg dwuszczękowy. Pełny profesjonalizm, nadzwyczajne podejście do pacjenta. Wzmacnia tę opinię jakość współpracy z gabinetem ortodoncji dr Warych. RL


A
Użytkownik zweryfikowany

Konkretny, rzetelny i kompetentny. Jestem po operacji zgryzu w klinice na Borowskiej. Czekałem na operację bardzo długo i byłem na niezliczonej ilości konsultacji we Wrocławiu, ale dopiero jak doktor Nowak zainteresował sie moim problemem to leczenie ruszyło z kopyta. Od pierwszego spotkania z doktorem do operacji minęło 3 miesiące a dziś już nie pamiętam co to progenia. Szkoda, że wcześniej na niego nie trafiłem, nikt nie zwróci mi zmarnowanych prawie 2 lat i wydanych pieniędzy na przyjazdy. Operacja to nie bułka z masłem, ale dzięki doktorowi wszystko jest do przeżycia. Specyficzne poczucie humoru;-).


D
Użytkownik zweryfikowany

Niezwykły człowiek, wspaniały lekarz, dzięki niemu mogę w końcu cieszyć się życiem. Czekałam na operację wady szczęki ponad 3 lata i dopiero jak trafiłam do dr. Nowaka to udało się zrobić operację, wcześniej inny chirurg wciąż zmieniał terminy. Jestem bardzo szczęśliwa dzięki operacji którą dr. Nowak wykonał z innymi wspaniałymi ludzimi, opiekowali się mną bardzo dobrze a po 3 dniach mimo że operacja była skomplikowana byłam już w domu.


K
Użytkownik zweryfikowany

...jeden z nielicznych dzięki którym jest nadzieja, że lecząc się na nfz spotkamy lekarza z powołania, dbającego o pacjenta pod względem jego komfortu zarówno fizycznego jak i psychicznego. Poświęca dużo czasu aby dokłądnie i szczegółowo odpowiedzieć na każde pytanie i obawe dotyczącą leczenia. Miły i sympatyczny człowiek a co najważniejsze znakomity specjalista :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Po pierwszych konsultacjach u dr byłam przerażona. Oschłe podejście, na pytanie w stylu a pani z czym przyszła, sama nie wiedziałam gdzie trafiłam i z kim mam rozmawiać. Byłam przygotowana ortodontycznie do zabiegu (modele ladnie się składały) a rzekomy dr zaglądnął w mój zgryz jakby niedowierzał że w ogóle mam wadę - ostatecznie ustalił termin. Kolejno ortodonta jak się dowiedział co i jak, zdziwił się że taki zabieg ustalono - a ja zgupiałam - wręcz wybito mnie z rytmu, czekałam na ten termin długi czas. Po rozmowie ustaliliśmy że powinnam udać się na prywatne konsultacje i wyjaśnić sprawę, a po tym zaczęło się pieklo. Choć dr prywatnie do rany przyłóż, może w szpitalu był zmęczony i stąd odczucie oschlości, a tu spokojnie przyjął moje prośby i niepokoje. Ostatecznie zmieniałam jednak miejsce zbiegu i ortodontę, bo sytuacja stała się zbyt zagmatwana. Operowana będę z przyczyn wady zgryzu a nie wmówionych mi kompleksów i dążenia do m.in. powiększenia ust.


T
Użytkownik zweryfikowany

Pozytywnie oceniam działania dr, bynajmniej moja opinia będzie niekompletna z uwagi że wycofałam swe końcowe lecznie wady zgryzu, w tym leczenie chirurgiczne z wrocławia, mimo że tu mi najbliżej. Obecnie szykuje się na operacje w innej placówce, miało być w kwietniu2013, będzie we wrześniu2013 - myślę że to niezbyt duża różnica biorąc pod uwagę że ortodontyczne leczenie trwa niemal 5 lat. Dr ma doświadczenie z pacjetami i widać że potrafii ich zrozumieć, przystał na moje prośby (grymasy, lęki), ale mój pęd za wiedzą (do której w zakresie chirurgii i tak mi b.daleko) i doświadczeniem, którego zapewne nigdy nie osiągnę, jak i pewne próby podważenie decyzji (tu zbyt łatwo poddałam się sugestii specjalisty z dziedziny stomatologii) zapędziły mnie samą w kozi róg. Również przez inne aspekty znalazłam się, będąc w toku leczenie i konsultacji, w sytuacji która emocjonalnie była dla mnie nie do przejścia, a moje napięcie nerowe zapewne nie jednemu się udzieliły.
Podumowując oceniam dobrze działania dr, jest symaptycznym człowiekiem, i doświadczonym, ambitnym chirurgiem. Uważam nawet że ma potencjał i możliwe że kiedyś się doczekamy w jego wydaniu własnego instututu medycznego zajmującego się korektą wad zgryzu.
Z dr można spokojnie porozmawiać o swoich wątpliwościach nt zabiegu, ale trzeba w tym temacie bym konkretnym i zdecydowanym (u mnie było stanowczo za mało konkretów, a przypuszczeń nie umiałam odpowiednio sprzedać), i mozna spokojnie doczekać operacji. Sama po pierwszej konfrontacji z przyczyn łatow przyjętej sugestii od specjalisty zabrnęłam w kozi róg, co już pisałam.
Jakby ktoś chciał skorzystać z tej noty, to zapiszę że warto jak widać kierować się konkretami i pamiętać jakie były przyczyny podjęcia się leczenia - i się ich trzymać (sama chciałam uzyskać prawidłowy zgryz i to było priorytetem podjęcia się leczenia ortodontycznego, czułam że trochę mi wmówiono względy estetyczne na pierwszym miejscu. Tak owszem są one w zyciu ważne, ale nie pierwszo-rzędowo. Bardzo mi zależy by utrzymać funkcję gryzienia i artykulacji głosu, ale istnieje ryzyko że może być inaczej - i trzeba o tym pamiętać że każda ingerencja w tkanki organizmu może powodować pewne ryzyka. jakby nie było jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za to by wszystko poszło jak po maśle i się dobrze goiło), jak i wtego typu trudnych sytuacjach jak zabiegi chirurgiczne zadbajmy o to by mieć wsparcie bliskich przed i po (z POPRZED)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Powiązane wyszukiwania