Adres

Centrum Szkoleń i Badań Psychologicznych Rafał Gromny
Henryka Sienkiewicza 1, Kilińskiego , Mielec

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Henryka Sienkiewicza 1, Mielec

150 zł

Centrum Szkoleń i Badań Psychologicznych Rafał Gromny

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Psychoterapia dzieci

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Rafał jest świetnym psychologiem. Atmosfera wizyt jest miła i komfortowa, zaangażowanie w pomoc, wysłuchanie i zrozumienie. Gorąco polecam! :)

R
Profil zweryfikowany

Polecam Pan Rafał to świetny psycholog, obiektywne spojrzenie na problem i fachowa porada, miła atmosfera podczas wizyty, przede wszystkim możliwość umówienia wizyty w jak najkrótszym terminie w sytuacjach kryzysowych Psycholog godny zaufania!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam! Mam problem z nieśmiałością. Może nawet nie tyle z nieśmiałością co konkretnie z małomównością. Mało mówię, w towarzystwie niechętnie zajmuję głos, nawet wśród bliskich. Często brakuje mi pewności siebie aby wyrazić jakiś pogląd, jednak też bardzo często po prostu nie mam nic ciekawego do powiedzenia, więc się nie odzywam, bo nie lubię gadać o niczym, o głupotach. Coś o mnie? Jestem mężczyzną, przed 30 rokiem życia, mam własną firmę, gdzie jednak jestem tylko podwykonawcą dla dużo większej firmy, dla której świadczę usługi. Ogólnie mam szansę na rozwój mojej firmy, ale czuję, że opisany wcześniej problem mocno podcina mi skrzydła. Ponadto problem ten dotyka także życia osobistego. Mam żonę, z którą czasami nie mam o czym rozmawiać. Ale nie w taki sposób, że nie ma tematów. Tylko ogólnie jestem mało rozmowny a konkretny, więc jak się pojawi jakiś temat to kilka konkretów i rozmowa zakończona. Nie mam zdolności do rozwijania tematu, rozmowy. Sądzę, że potrzebuję pomocy. Ogólnie nie jest to jakiś problem nie dający mi żyć, bądź mocno utrudniający życie. Jednak jeśli bym się go pozbył to moje życie by się niezwykle ułatwiło i otworzyłyby się przede mną nowe szanse. Dlatego chcę z tym walczyć, teraz tylko pytanie jak???

Witam Pana, Pana problem może wiązać się z lękiem przed oceną ze strony najbliższego otoczenia. Małomówność, niechęć do swobodnego wypowiadania swojego zdania w otoczeniu innych osób bardzo często bywa wynikiem negatywnych przekonań na temat własnej osoby. Z tego powodu konieczna jest praca nad własną samooceną, a następnie zmianą przekonań stanowiących efekt Pańskich przeszłych doświadczeń. Dalsza praca powinna koncentrować się na rozwijaniu kompetencji psychospołecznych. W swojej pracy koncentruję się na założeniach podejścia poznawczo-behawioralnego, które zapewnia możliwość korzystania z wielu skutecznych i efektywnych technik, znacznie poprawiających umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych, co bezpośrednio przekłada się na poczucie pewności siebie i poprawę samooceny.
Zapraszam do kontaktu,
psycholog Rafał Gromny

mgr Rafał Gromny

Dzień dobry mam problem z 10 letnim synem nie ma checi do nauki nic mu sie nie chce brakuje mu koncentracji i ciagle o wszystkim zapomina denerwuje sie o byle co wybucha zloscia czy musze sie skontaktowac z psychologiem?

Dzień dobry,
Jeżeli wymienione przez Panią objawy w zachowaniu dziecko są mocno nasilone i powodują znaczne pogorszenie jego funkcjonowania w domu, szkole, grupie rówieśniczej to należałoby ten problem skonsultować z psychologiem. Jeżeli potrzebuje Pani wsparcia w tym zakresie to zapraszam do kontaktu - psycholog Rafał Gromny

mgr Rafał Gromny

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania