Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kanta 15b, Olsztyn
Centrum Rehabilitacji Humanus

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż
Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

POLMED


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja fizjoterapeutyczna • od 80 zł

Rehabilitacja • 60 zł

Rehabilitacja domowa • 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ból barku
  • Łokieć golfisty
  • Złamania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Znajomość języków

  • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Kanta 15b, Olsztyn

od 80 zł

Centrum Rehabilitacji Humanus

Pozostałe usługi


Kanta 15b, Olsztyn

60 zł

Centrum Rehabilitacji HumanusKanta 15b, Olsztyn

100 zł

Centrum Rehabilitacji Humanus

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Konkretnie i z zaangażowaniem zajol się moim barkiem. Po jednej wizycie poprawa jakiej się nie spodziewałem. Teraz wiem że mój bark mi przywróci do w pełni sprawności. Co nie udawolo się do tej pory. Dziękuję.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Humanus rehabilitacja ortopedyczna

Pan Radek to duża wiedza i profesjonalizm, bardzo sympatyczny i pełen empatii dla cierpiącego pacjenta ciepły otwarty i życzliwy. Do Pana Radka trafiłam po operacji skomplikowanego złamania prawej ręki 2 miesiące gipsu potworny ból. Pan Radek ostro wziął się za moją rękę i po miesiącu rehabilitacji wróciłam do pracy. Ręka co prawda jeszcze boli ale jest sprawna, a wyglądało to naprawdę źle. Panie Radku bardzo bardzo dziękuję. Anna Sarnowska

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry.
Mam problem z nadgarstkiem. Pierwszy ból pojawił się pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Boli, kiedy zginam dłoń pod kątem 90 stopni względem przedramienia, co uniemożliwia np. zrobienie pompki. Pod koniec października udałem się na dwie prywatne wizyty do fizjoterapeutki, które nie zlikwidowały bólu. To było coś na kształt masażu nadgarstka i przedramienia. Zdecydowałem się udać publicznie do ortopedy. Lekarz na podstawie zdjęcia rtg stwierdził, że była złamana kość łódeczkowata. Wpisał "stan po nadłamaniu" tej kości i skierował na 10x diadynamik i interdyn, na które musiałem czekać parę miesięcy. Jestem ponad dwa tygodnie po tej rehabilitacji, a pompki dalej nie zrobię, bo odczuwam ból i boję się o nadgarstek. Chciałbym w końcu powrócić do pełnej sprawności i nie martwić się nieprzyjemnymi powikłaniami, kiedy rzecz zaniedbam.
Co robić, do jakiego lekarza się udać?

Witam. Jeśli złamanie było przeoczone a pomimo profesjonalnego leczenia zachowawczego nie ma poprawy to może być potrzebne leczenie operacyjne. W wyniki tego złamania mogło także dojść do uszkodzenia tętnicy zaopatrującej kość i jej jałowej martwicy.

mgr Radosław Elminowski


Od tygodnia noszę wkladki ortopedyczne(zaawansowane płaskostopie). Fizjoterapeutka zaleciła również ćwiczenia, w tym np. Stanie na jednej nodze, na boku, by wzmocnić stopę. W związku z tym, pytanie - czy powinnam wykonywać to ćwiczenie w butach i wkładkach, czy na golych stopach? Jakie ćwiczenia przyniosą jeszcze rezultaty?
Kiedy spodziewac sie poprawy przez noszenie wkladek?

Z wyrazami szacunku
Niecierpliwa pacjentka :)

Witam. Pani prawdopodobnie dostała ćwiczenie na mięsień piszczelowy tylny co moim zdaniem nie jest błędem, gdyż w ten sposób wzmacnia mięsień odpowiedzialny za łuk podłużny stopy (można to ćwiczenie wykonywać bez pełnego obciążenia). A ćwiczenia wykonywałbym raczej bez butów za to z Pani dużą kontrolą nad stopą tak żeby nie pogłębiała się wada. Polecam też ćwiczenie "krótka stopa" ale to i tak ktoś musi Pani pokazać. Proszę stosować się do zaleceń fizjoterapeutki. Pozdrawiam

mgr Radosław Elminowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ból barku
  • Łokieć golfisty
  • Złamania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Znajomość języków

  • Angielski

Powiązane wyszukiwania