Zmieniam tabletki antykoncepcyjne leverette(21+7) na kontracept21, brak placebo), jestem w trakcie t

2 odpowiedzi
Zmieniam tabletki antykoncepcyjne leverette(21+7) na kontracept21, brak placebo), jestem w trakcie tabletek placebo, kiedy mam zaczac nowe tabletki? Od razu po skończeniu przerwy(brać jak stare) czy robić miesiąc przerwy i zaczac w 1 dniu kolejnego okresu?
W przypadku tabletek antykoncepcyjnych gdzie w opakowaniu jest 21 tabletek z hormonami i 7 tabletek placebo nie robi sie już przerw między kolejnymi opakowaniami. Te 7 tabl jest po to aby wziąć w odpowiednim czasie kolejna tabletkę już z hormonami.

Proszę po skończeniu leverette następnego dnia zacząć brać kontracept.