Zdrada a Związek

1 odpowiedzi
Witam,bardzo pomogła mi Pani odpowiedź na moje pytania lecz mam jeszcze kilka.
Mój chłopak robił sobie dobrze przy zdjęciach innych koleżanek od czasu gdy zaczął masturbację odpowiedział ,ze traktował to jako porno, żeby tylko dojść Pani napisala,że to zdrada. Czy jest duze prawdopodobieństwo ,ze w przyszłości zdradziłby mnie z inną kobietą? Gdy sie dowiedziałam co on robił zerwałam z nim, ale płakał aż i prosil o szansę kiedyś jak mu wypominalam pocieszał mnie dawal pewność ze jestem tylko ja, teraz jest tak, ze mowi ze Go to juz nie rusza. Mowilam mu, ze boli mnie jego zachowanie odpowiada, ze oboje siebie ranimy i ze stalam sie bardzo czepialska ,ze nigdy nie moze byc dobrze bo ja cos wymyślam wiem, ze w tym ma racje. Nie umiem sie pogodzić z tym jaką osoba sie stał. Czy powinnam zerwac? Tyle razy próbowałam i nie potrafie. On nie chce końca. Dlaczego z wrażliwego chlopaka zrobił sie taki wylewny chłopak. ? Co moze byc temu spowodowane? Dodam, ze mysli o tym,zeby ze mna kiedys zamieszkać itd. Pozdrawiam .
Dobry wieczór. Jako Psycholog, nie mogę doradzić Pani zerwania z chłopakiem, bowiem to musi być Pani decyzja, jednak w tym przypadku - zamieszkanie razem, nadmierna
wylewność, mogę jedynie podejrzewać, że chłopak traktuje Panią przedmiotowo - pragnie Pani obecności aby zaspokoić swoje żądze. Jeśli razem zamieszkacie, rzeczą naturalną jest że dojdzie do zbliżeń. Pisze Pani, że chłopak traktował to jako porno. Każda forma pornografii, a tym bardziej myślenia o innych kobietach - dla mnie jako już nie psychologa, ale kobiety- jest zdradą. Przykro mi. Jeżeli chodzi o tą formę bliskości, gdyby chłopak prawdziwie Panią Kochał pragnął by bliskości z Panią. Proponuję szczerą rozmowę po raz kolejny, a być może - wizytę u specjalisty seksuologa lub terapeuty prowadzącego terapie par. Proszę to rozważyć.Życzę Pani wszystkiego co najlepsze:)