Zazdrośc o przyjaciółkę

1 odpowiedzi
Witam Panią mam problemy z zazdrością o przyjaciółkę chciałbym się dowiedzieć czy to jest normalne . 2 pytanie co muszę zrobić by najlepsza przyjaciółka mi zaufała ? ostatnio byłem z nią na meczu w Chorzowie coś mi odbiło zostawiłem ją samą na pastwe losu w dzień wigilii napisała mi że mi przebacza ale o zaufanie musze się postarać co robić ?
Witam. Jeśli chodzi o przyjaźń damsko - męską, to z nią bywa różnie. Często słyszy się, że jest niemożliwa. Może ta zazdrość wynika właśnie z tego, że Pan darzy przyjaciółkę innym uczuciem niż przyjaźń. Wtedy zazdrość da się logicznie wytłumaczyć. Wiadomo, że w przyjaźni dążymy do tego, by ta druga osoba była szczęśliwa, troszczymy się o nią, jesteśmy wobec niej lojalni, szczerzy. Ogólnie mało Pan piszę na temat przyjaciółki, więc na podstawie tych informacji ciężko cokolwiek wywnioskować. Jeśli chodzi o zaufanie, to jak raz się je straci, to ciężko, w szybkim czasie, je odbudować. Uważam, że przyjaciółka potrzebuje czasu, a przede wszystkim Pan musi się wykazać zaangażowaniem i chęcią odzyskania tego zaufania. Wszystko w Pana rękach. Trzeba się starać, byś blisko, wspierać tą drugą osobę i nie zostawiać na pastwę losu, jak Pan to nazwał. Życzę powodzenia.