zawroty glowy , szumy uszne, piski po ciazy

3 odpowiedzi
Od 10 lat mam problemy z zawrotami glowy podczes wstawania sa lekke , zauwazylam rowniez ze po cieplej kapieli slysze glosne bicie serca w lewym uchu , jak rowniez po infekcji ucha zostal mi pis a od 4 miesiecy pojawil sie rowniez szum w lewym uchu( te ucho bylo bez infekcji , jak rowniez nigdy wczesniej nie chorowalam na uszy) . Gdy wchodze po schodach gdy biegam ,szum pisk jest w rytm serca jest glosniejszy ,Wczesniej nic takiego nie bylo zaczelo sie w ciazy z tymi szumami i piskami czyli 9 miesiecy temu ( bylam wtedy w 7 miesiacu) mialam robione badania usg tetnic szyjnych wyszly ze jest lekka arytmia i zatorowosc zyl ( przez stres tak stwierdzil lekarz) dostalam cawinton forte biore go 4 miesiace jednak nie ma zadnej poprawy wrecz powiedziala bym ze sie pogorszylo .Czy to normalne czy powinnam zmienc lek ? czy to od skokow cisnienia ? zazwyczaj moje cisnienie jest w normie albo lekko ponizej. Jak sobie poradzic z tymi szumami i piskami i tetnem .Jesli chodzi o stres nie mam go za wiele ,nie steruje sie .Czy cwiczenia i picie duzej ilosci wody moze pomoc ? leki depresyjne odpadaj gdyz karmie piersia i w rodzine sa przypadki ( samobójstw po antydepresantach ) .Dziekuje za pomoc pozdrawiam .
Szanowna Pani,
proponuję znaleźć terapeutę zajmującego się problemami psychosomatycznymi.
Życzę poprawy
dr Andrzej Żytkowski

Witam, myślę, że wskazane jest wykonanie MR głowy angio z kontrastem, aby wykluczyć przyczynę Pani dolegliwości w obrębie mózgowia czy patologię naczyniową oraz badanie TSH, jak również konsultacja kardiologiczna. Pozdrawiam
Do pełnej konsultacji , z wynikami
Zapraszam, pozdrawiam