wybielanie w gabinecie

3 odpowiedzi
Dzień dobry. Interesuje mnie wybielanie zębów w gabinecie. W związku z tym mam kilka pytań:
1. Ile taki zabieg kosztuje?
2. Czy przy ogólnie białych zębach - nie żółtych, biel taka czystsza i ładniejsza będzie możliwa do uzyskania?
3. Ile trawa taki zabieg i czy trzeba go powtórzyć?
4. Są jakieś przeciwwskazania ale dotyczące tego jakie zęby się do tego nadają a jakie nie?
Dzień dobry,
wybielanie lampą w gabinecie to koszt ok. 1000zł, efekt końcowy jest uzależniony od podatności szkliwa na działanie substancji wybielającej, zazwyczaj kolor "przesuwa" się z żółtego (naturalny u osoby dorosłej) na bardziej błękitny (jak w zębach mlecznych). Ciężko określić konkretny efekt, jakiego się spodziewamy bez obejrzenia pacjenta.
Zabieg trwa ok. godziny, zazwyczaj nie trzeba powtarzać, ale można - po ok. miesiącu, jeśli uzyskany efekt nie jest satysfakcjonujący.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość, ponieważ wybielanie może ją pogłębić i być bardzo bolesne. Trzeba też wziąć pod uwagę, że wypełnienia inaczej reagują na środki wybielające niż tkanki zęba i może wystąpić konieczność ich wymiany po zabiegu, jeśli kolor będzie odstawał od koloru zębów.

Dzień dobry, zabieg wybielania zębów kosztuje tysiąc dwieście do tysiąca pięciuset zł z płytkami, efekt wybielania widoczny jest, przy każdym odcieniu zębów ,trwa cztery razy po piętnaście minut, można go powtórzyć, szczególnie wtedy, kiedy zęby są wyjątkowo ciemne po roku, zęby przed zabiegiem wybielania powinny być wyleczone, nie nadają się do tego zabiegu zęby z uszkodzonym szkliwem. Pozdrawiam dr Kręcisz
Witam!
Zapraszam na konsultację. Polecam wybielanie nakładkowe, ustalane indywidualnie dla każdego pacjenta.
Pozdrawiam
dr Joanna ziółkowska