Witam, zapalilem 11 dni temu hybryde sativa/indica. Po obudzieniu rano kolejnego dnia czulem lekka „

3 odpowiedzi
Witam, zapalilem 11 dni temu hybryde sativa/indica. Po obudzieniu rano kolejnego dnia czulem lekka „faze” lecz wydawalo mi sie to normalne, caly dzien mialem uczucie lekkiego haju cos jakbym wypil 1-2 piwa. Utrzymuje mi sie to codziennie, czyli stan lekkiego wyluzowania po obudzieniu rano, stan w ktorym czuje jakbym byl lekko nietrzezwy/zjarany. Czesto wieczorem czuje ze mi to ustaje i rano znowu sie pojawia. Moi znajomi palili ten sam temat i trzymalo ich max 5-6h, wiec zastanawiam sie o chodzi. Przeszkadza mi to w codziennym funkcjonowaniu, poniewaz nie moge do konca skoncentrowac sie i skupic jak kiedys. Nie pale czesto, ostatni raz zapalilem moze ponad rok temu, a ostatnim razem wlasnie wypalic moglem okolo 1,5 lufki wiec moze jakies zatrucie thc, lecz dlaczego nie moge wrocic do wczesniejszej trzezwosci umyslu?
Dzień dobry
Nie jazdy tak samo reaguje na thc. Piza tym palenie tego wywołuje potencjalną psychozę. Widać z tego co jest opisane że za dobrze Pan na to reaguje. Powinien Pan tęgi nie robić ale to moje zdanie. Wybór należy do Pana
Pozdrawiam

Dzień dobry, może się zdarzyć po paleniu marihuany tak samo jak po psychodelikach, że pewne objawy odrealnienia utrzymują się przez jakiś czas. Niektóre osoby mogą tak reagować na thc. Powinno to przejść po jakimś czasie. Po drugie, niestety ponieważ jest to substancja pochodząca z czarnego rynku, mogła być z dodatkiem innych substancji psychoaktywnych, które mogły działać bardziej niebezpiecznie niż samo thc. Jeśli ten stan się utrzymuje, proponuję udac się do psychiatry oraz do psychoterapeuty by nad tym popracować.
Pozdrawiam
Justyna Wojciechowska
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, proponuję odstawienie na jakiś czas wszelkich substancji jak i alkoholu. I ewentualnie gdy stan nie będzie się poprawiał udać się do lekarza psychiatry. Pozdrawiam i życzę zdrowia.