Witam, z cytologii wyszedł mi wynik "liczne komórki zapalne". Zmiany odczynowe związane z zapaleniem

1 odpowiedzi
Witam, z cytologii wyszedł mi wynik "liczne komórki zapalne". Zmiany odczynowe związane z zapaleniem i/lub typową regeneracją. Podczas pobierania wymazu miałam infekcję, lekarz przepisał mi tabletki Macmiror (6dni), a później Gynoflor. Minęły już prawie 2 tygodnie leczenia. Czy powinnam wykonać ponownie cytologię? Jakie badania można wykonać, by dowiedzieć się, czy dalej mam stan zapalny i jaka jest jego przyczyna?
 Bogumiła Karpankiewicz - Szkarłat
Ginekolog, Seksuolog
Bochnia
Zrób posiew z antybiogramem Cytologię zrób za 3 miesiące jeżeli był wynik prawidłowy

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.