Dzień dobry mam pytanie czy jeżeli jestem ubezpieczona przez MOPR a bym chciała się umówić na wizytę
1
odpowiedzi
Dzień dobry mam pytanie czy jeżeli jestem ubezpieczona przez MOPR a bym chciała się umówić na wizytę do psychiatry to czy ona będzie coś kosztować czy nie bo niestety nie mam pojęcia
Wizyty w Porani Psychiatrycznej na Fundusz Zdrowia są bezpłatne. Wizyty prywatne są płatne
Podobne pytania
- Dzień dobry, mam pytanie odnośnie suchej skóry na kolanach u dziecka 7 lat. Skora w tych miejscach jest bardzo twarda i mimo smarowania kremami nawilżającymi powraca ten problem.
- Witam. Zrobiłam beta hcg które wynosi 257 co to oznacza ?
- Od ponad dwóch tygodni bardzo mocno schodzi mi skóra z dłoni po obu stronach. Swędza mnie dłonie. Pojawiają się miejsca gdzie robi się takie coś jakby skóra pękała na palcach i po wewnętrznej stronie dłoni. Kremy i mascie pomagają na jeden dzień. Proszę o pomoc.
- Szanowni Państwo. Mam solidne powody myśleć, że cierpię na cechy osobowości narcystycznej. Lata manipulacji bliskimi, sobą i rzeczywistością dookoła mnie doprowadziły do straty zaufania najbliższej mi osoby. Nie wiem na dzień dzisiejszy co jest prawdą co kłamstwem a co wykreowaną rzeczywistością.…
- Witam. Kiedy po laserze na zaćmę wtórną można robić makijaż i ćwiczyć pilates.
- Witam, po jakim czasie od zabiegu szycia/naprawy łąkotki przyśrodkowej można wrócić do pracy siedzącej i normalnych czynności dziennych? Kiedy rozpocząć pracę z fizjoterapeutą? Dziękuję i pozdrawiam.
- Witam, po jakim czasie od zabiegu szycia/naprawy łąkotki przyśrodkowej można wrócić do pracy siedzącej i normalnych czynności dziennych? Kiedy rozpocząć pracę z fizjoterapeutą? Dziękuję i pozdrawiam.
- Dzień dobry, czy przyjmując Asentrę mogę pić zieloną herbatę, serdecznik, rumianek, czystek?
- Dzień dobry W listopadzie zeszłego roku namierzyłem małe coś pod skórą po lewej stronie brzucha. Jeden jak i drugi lekarz rodzinny stwierdzili że raczej tłuszczak i tak temat odpuściłem. Lecz mimo wszystko ostatnio w okolicach tego "tłuszczaka" zacząłem odczuwać delikatny acz jednak dyskomfort…
- Zaczęło się jakoś pół roku temu. Zaczęłam odczuwać gulę w gardle która była bardziej jako śluz. Dawało rade to połknąć ale wraca za parę sekund z powrotem. Podczas snu znika ten objaw lecz po obudzeniu przez chwilę się pojawia. Wraz z tym mam nieprzyjemny zapach z ust oraz biały nalot na języku.…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.