Witam. Wczoraj pies labrador stanął mi dość mocno na stopę dokładnie jest to miejsce w środkowej czę

1 odpowiedzi
Wczoraj pies labrador stanął mi dość mocno na stopę dokładnie jest to miejsce w środkowej części stopy. ( miałam tylko założone klapki.) Przytrzymał tak 2 sekundy aż mu rzuciłam piłeczkę. Wtedy bardzo mnie zabolało w tym miejscu. Szybko wzięłam coś zimnego z zamrażalnika i przyłożyłam. Dzisiaj jak wstałam to dalej odczuwam ten ból ale tylko przy poruszaniu stopą. Czy powinnam zgłosić się z tym do lekarza? Dodam, że już wcześniej miałam problem z tą stopą tylko było to naderwanie więzadeł. Czy powinnam jeszcze odczekać trochę? Boję się, że mogło mi się coś uszkodzić a nie mam pojęcia ile ważył ten pies.
Na drugi dzień po urazie z reguły jest gorzej także jest to normalne. Jeśli bok zacznie ustępować od następnego dnia, a nie pojawił się siniak, obrzęk, zaczerwienienie to można się wstrzymać z wizytą, gdyż mało prawdopodobne, iż stało się coś poważnego.