Witam w badaniu usg wyszło mi że mam torbiel korowa nerki 3,1cm ze zwapnieniami w ścianie. Lekarz wy
1
odpowiedzi
Witam w badaniu usg wyszło mi że mam torbiel korowa nerki 3,1cm ze zwapnieniami w ścianie. Lekarz wykonujący badanie twierdzi żeby kontrolować stan torbieli raz w roku mimo wszystko trochę obawiam się zwapnieniami i czy może oznaczać to coś poważnego.
Rzeczywiście, należy rozważyć badanie MRI lub TK tej zmiany.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Od 7 lat choruje na depresję /nerwice lekowa i od 7 lat biorę seronil raz 10 a raz 20 mg lekarz co kilka lat zmienia dawkę niestety od jakiegos czasu jestem bardzo senna w dzień w nocy mam duży szczekoscisk i okropnie przytyłam co mam zrobić??
- witam lecze sie na ataki paniki mam leki ale od miesiaca zle sie czuje caly czas czuje niepokój lęk mam problem ze snem ciężko mi się oddycha mam ochote wziac tabletki cale opakowanie albo podciąć sobie żyły nie wiem co sie ze mną dzieje
- Od paru dni boli mnie prawe kolano ból przechodzi już do biodra i stopy czuję że drętwieje mi noga oraz man opuchniętą stopę. Ból jest przeszywający. Dzis boli mnie juz odcinek lędźwiowy kręgosłupa ale moze to juz byc spowodowane promieniującym bólem kolana. Maści ani tabletki nie pomagają. Jakie…
- Ból po prawej stronie brzucha brak apetytu mdlosci wymioty morfologia ok crp 110 Stany podgoraczkowe czy to może byc przewlekle zapalenie wyrostka robaczkowego poproszę o odpowiedz
- prośba o interpretację wyników : kobieta 36 lat FT3= 4,03 ( 2,89-4,88) FT4=10,57(9,01-19,05) TSH=1,69 ( 0,42-3,8) Anty-TG = 25,02lU/l ( <4,11) Anty-TPO = <3 lU/ml ( <5,61)
- Mam pewien problem z przywodzicielami lewej nogi.Otóż w okolicach kwietnia tego roku doznałem kontuzji owych przywodzicieli grając w piłkę mimo to "rozsądnie", pomimo bólu kontynuowałem treningi pogłębiając uraz.Od jakiś 3 miesięcy zaprzestałem treningów,jednak ból nie ustępuje.Najdziwniejsze…
- Prawdopodobnie mam nerwice, mam straszne leki, atak paniki. Psychiatra zapisał mi spamilan ( mam brać wieczorem), i arketis ( rano 1/4tabl i zwiększać co drugi dzień. Biorę od dwóch dni i strasznie źle się czuję, ból głowy, niepokój, biegunka, uczucie ciepła. Napisałam do lekarza że źle się czuję…
- Witam miałem wykonywaną cystoskopie i pobrany wycinek z tylnej ściany pęcherza,w wyniku jest napisane "mikrofragmenty błony śluzowej pęcherza moczowego w stanie przewlekłego zapalenia pokryte zanikowym nabłonkiem urotelium bez atypii". Co to oznacza i czy da się to wyleczyć?Dodam że trafiłem…
- Córka lat dwa od roku utrzymuje się ta sama waga 10 kilo. Zrobiliśmy badania i żelazo wyszło ponad normę. 164. Tsh 1.180 hct 0.350 plt 372. Czy to coś groźnego.? Dodam również że mocz w normie a Basol wynosi 0.08 neuth 36.8 lymph 51.4 resztę badan w normie.
- Od kilku tygodni z moim gardlem jest cos nie tak mam uczucie ucisku i częsc pokarmu pozostaje mi w przelyku cięzko mi się oddycha bardzo się boje isc do lekarza co to moze byc proszę o odpowiedz Załamana
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.