Witam.Spotykam się z facetem lat 29 sama mam 25.Facet sam nie dzwoni nie proponuje rozmowy.Spotkania

3 odpowiedzi
Witam.Spotykam się z facetem lat 29 sama mam 25.Facet sam nie dzwoni nie proponuje rozmowy.Spotkania ustalam Ja.1 spotkanie tylko za nami.2 było ustalone ale się wycofał.Nie stara się...Czy warto ciągnąć znajomość?
Dzień dobry.
Niestety wszystko wskazuje na to, że mężczyzna nie jest zaangażowany w rozwijanie tej relacji. Potrzeba kontaktu powinna pojawiać się po obu stronach.

Dzień dobry,
czy nie starający się facet dobrze rokuje na dalszą znajomość? Czy budzi Pani zaufanie?
Proszę sobie odpowiedzieć.
Pozdrawiam Bogna Gadomska Karwacka
Dzień Dobry,
Relacja to dwie osoby, które powinny wykazywać zaangażowanie w jej tworzenie. Tu ewindetnie tego brak. zachęcam do kontaktu ze specjalistą, aby szerzej omówić ten temat podczas wizyty.
Pozdrawiam serdecznie