Witam serdecznie, wyczytalem w art. M.Feet, ze borelioze(i przypuszczam, ze inne podobne bakterie at

2 odpowiedzi
Wyczytalem w art., ze borelioze(i przypuszczam, ze inne podobne bakterie atypowe-bartonella, chlamydia, mycoplazma) mozna ''wykurzyc'' protokolem solnym: tzn. metode stosuje sie łacznie z wit c- 1 gram soli(dobrej szarej morskiej) i 1 gram vit c- sol wsypujemy do zelowej kapsuli-popijamy duza iloscia wody najlepiej pol litra, po 3-4 godz. dawke popwtarzamy, pijemy bardzo duzo wody-dbamy o potas, w kolejnych dniach dawki stosujemy bardzo ostroznie stoponiowo zwiekszajac do 8gram, 10 a nawet 12- w tak wysokich stezeniach tego typu bakterie musza po prostu wyginac-powstaje osmoza- wysuszona od srodka bakteria po prostu pada, metoda ta polega na wprowadzeniu kazdego dnia wiekszej dawki soli i wit c. Czy ktos moze doradzic czy moge bez obaw zastosowac ta metode przy nieduzych ale calodziennych stanach podgoraczkowych? Potas z krwi w wyoskiej normie ok 5, magnze rowniez w normie. Ludzie podobno po tygodniu kiuracji zdrowieja. Prosze o porade, zycze zdrowka
Witam. Nadmiar soli jest szkodliwy dla zdrowia, jej dzienna ilość nie powinna przekraczać 5 gr - to płaska łyżeczka do herbaty. Dotyczy to nie tylko świadomego przyjmowania soli, ale również soli zawartej w gotowych produktach, np. wędlinach, kostkach rosołowych czy serach itp. Jeżeli chodzi o witaminę C powinien Pan wiedzieć, że jej przedawkowanie prowadzi do biegunki, co z kolei może doprowadzić do odwodnienia i utraty elektrolitów. Nie ma więc możliwości, aby organizm przez układ pokarmowy przyswoił duże dawki witaminy C. W pewnych okolicznościach może ona być szkodliwa i powodować np. kamicę nerkową. Radziłabym zaufać lekarzowi i nie podejmować na własną rękę kuracji znalezionej w internecie. Nie warto ryzykować. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, pozdrawiam.

Zachęcam do konsultacji lekarskiej i wspomożenia procesu leczenia odpowiednią dietą i stylem życia. Nie warto podejmować na własną rękę przypadkowych kuracji, nawet tych pięknie opisanych w internecie.
Na ten moment nie udało mi się znaleźć wiarygodnych informacji na temat wspomnianego przez Pana protokołu w piśmiennictwie.

Życzę dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam.