Witam serdecznie. Od około 3 4 lat brałam citronil na nerwice lękową. Leki przestały mi pomagać i dz

1 odpowiedzi
Witam serdecznie. Od około 3 4 lat brałam citronil na nerwice lękową. Leki przestały mi pomagać i działać odpowiednio. Zgłosiłam się do psychiatry. Lekarz zapisała mi egzyste. Przez 7 dni na wieczór.. potem po 7 dniach rano i wieczorem. Jednak kazała na początku brać jeszcze 4 dni pół cittronilu żebym nie czuła jego braku.. tak też zrobiłam 4 dni minęły nie brałam w ogóle . Aż tu nagle po kolejnych 4 dniach jakoś czuje jakby prądy.. nie mogę głowy odwracać wogole bo mam prądy i pulsowanie ( trochę jak pijana się czuje) serce mi wali czuje taki głośny puls w głowie nawet jak zasypiam jakby coś strzelało ciężko to opisać. Nie jestem WC stanie funkcjonować. Co to może być?! Czy to że szybko odstawiony citronil .?? Czy mi to przejdzie?? Ile czasu będę się męczyć?
Opisane objawy mogą być spowodowane zbyt szybkim odstawieniem Citronilu. Ale mogą też wynikać z zastosowania nowego leku - Egzysta. Proponuję skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Być może potrzebne będzie całościowe badania, z oceną stanu somatycznego. Pozdrawiam.