Witam serdecznie. Mam pewien problem lecz nie do końca go rozumiem. Zaobserwowalam u siebie o ile s

2 odpowiedzi
Witam serdecznie.
Mam pewien problem lecz nie do końca go rozumiem. Zaobserwowalam u siebie o ile sie nie myle problem psychiczny który występuje u mnie w 3 etapach. 1 etap zaczyna sie od tego że łapie mnie stan przygnębienia, złe samopoczucie, niskie poczucie wartości, apatia, poczucie beznadziejności itp
Po tym nadchodzi 2 etap w którym mam uczucie jak by w srodku wszystko mi sie trzeslo do tego strasznie trzesa mi sie wtedy ręce nie moge nigfzie znaleźć sobie miejsca. Po 2 etapie łapie mnie ostatni 3 najgorszy etap w którym mam napady zlosci mam chęć wyżycia sie na kims placze i miewam chęć skonczenia ze soba poniewaz zycie mnie strasznie meczy. Czy moze ktoś mi poradzić co mi dolega i dlaczego? Bardzo proszę o porade i dziekuje.
Dzień dobry, co dolega - nie uzyska Pani diagnozy na portalu. Na każdym z trzech etapów Pani zachowania można je zmieniać. Eskalacja napięcia emocjonalnego aż do myśli samobójczych może mieć rozmaite podłoże i pomoże to zdiagnozować psycholog i lekarz psychiatra. Sugerowałbym pilną konsultację ze specjalistami, przeprowadzą oni proces diagnostyczny i wdrożą leczenie.

Zalecam skonsultowanie się z psychiatrą oraz psychologiem w celu zgłębienia istoty problemów. Terapia z psychologiem jest przydatna w kontekscie nauki regulacji emocji, wglądu w myśli, technik redukcji napięcia itd.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.