Witam serdecznie, chcialem zapytac jakie sa szanse wyleczenia Borreliozy, chlamydii i mycoplasmy w j

2 odpowiedzi
Chcialem zapytac jakie sa szanse wyleczenia Borreliozy, chlamydii i mycoplasmy w jednym pakiecie(mam potwierdzone testy ltt igg i iga), bez uzycia antybiotykow- duza czesc ludzi nie moze ich stosowac, badz sa nieprzekonani(twierdza, ze nie lecza, choc moim zdaniem nie wyobrazam sobie anginy leczyc ziolami i sa wrecz konieczne) a biorezonansem(typu sweeper- jak dlugo tym sie ''leczy'' i czy rzeczywiscie jest skuteczny- czy to zwyczajne wyciaganie kasy) mocnymi ziolami, dieta i witaminami(kolejny kontratak w st. do antybiotykow- ze tych kiedys nie bylo, a ludzie wychodzi z ciezkich inf.bakteryjnych-jaka jest prawda?) Moim zdaniem to straszne bzdrury- i bez ciezkich lekow i dlugotrwalych moze dojsc do stalych komplikacji-np.uszkodzenie systemu nerwowego, ktory chyba juz mam. Blagam o porade
Witam. Pani podejrzenia są słuszne. Biorezonas nie jest urządzeniem medycznym, czyli urządzeniem o udowodnionej badaniami naukowymi skuteczności i posiadającym odpowiednie dla sprzętu medycznego atesty. Nie można nim ani zdiagnozować, ani wyleczyć człowieka. Co do informacji podawanych na stronach promujących tego rodzaju metodę, że kiedyś nie było antybiotyków, a ludzie mimo to wychodzili z ciężkich infekcji bakteryjnych, można by rzec, że wysokich dawek witamin ani biorezonansu również nie było. Przed wynalezieniem penicyliny ludzie umierali na choroby, które dziś bez problemu skutecznie się leczy.
Jeżeli chciałaby Pani wprowadzić do leczenia wspomagająco zioła, to rozsądne będzie poszukanie kontaktu z lekarzem fitoterapeutą, bo w gruncie rzeczy tylko on ma uprawnienia do leczenia ziołami. Nie zaszkodzi także wizyta u dietetyka, który może doradzić jak poprzez dietę wspomóc układ odpornościowy i powrót do zdrowia.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Dzień dobry,
Jeśli ma Pani Borelioze, Chlamydioze i Mykoplazmoza to bezwzględnie należy podjąć regularne leczenie pod okiem specjalisty. W mojej opinii antybiotykoterapia jest tutaj nieunikniona. Lekarz, który Panią prowadzi będzie wiedział co dalej robić - proszę mu zaufać bo nieleczenie niesie ze sobą poważne powikłania.
Kiedyś ludzie żyli krócej i umierali na choroby dzisiaj uleczalne. Według raportów WHO, w krajach niskorozwiniętych główną przyczyną zgonów są infekcje dolnych dróg oddechowych i biegunka ze względu na niski poziom opieki medycznej. Szczerze polecam skorzystać z dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą postęp medycy i podjęcie tradycyjnej terapii leczniczej. Biorezonans nie jest certyfikowanym narzędziem medycznym a ziołoterapia może jedynie pomóc Pani wrócić do zdrowia po zakończeniu tradycyjnej terapii leczniczej. W obliczu Pani problemów warto zwrócić uwagę na zbilansowaną dietę, która dobrze Panią odżywi i pomoże walczyć z chorobą i powikłaniami terapii. Po antybiotykoterapii proszę zastosować dietę połączoną z probiotykami.