Witam. Przez romans ktory spowodowal szereg klamst z mojej strony, a malzenstwo moje przez moje post

4 odpowiedzi
Witam. Przez romans ktory spowodowal szereg klamst z mojej strony, a malzenstwo moje przez moje postepowanie wisi "na wlosku" (przez rozprawe sadowa, podpisanie ugody i odwolanie ugody). Od swojego psychologa uslyszalam ze musze wiedziec czego chce, propozycja udania sie do psychiatry. A gram na dwa fronty. Znajomy i maz podejrzliwy twierdzi ze mam podwojna osobowosc. Jak szukac pomocy?
Pomysł, żeby udać się do psychiatry wydaje się dobry. Zastanawia mnie jednak, co powstrzymuje Panią przed skorzystaniem z pomysłu psychologa? Może wizyta u psychiatry byłaby odpowiedzią na Pani pytanie „jak szukać pomocy?”

Dzień dobry. Nie wiem czy jest Pani po jednorazowej konsultacji psychologicznej, czy też jest Pani w trakcie psychoterapii. Jednak niezależnie od tego zachęcam, aby skorzystała Pani z zalecenia psychologa i udała się do psychiatry, a także - o ile już Pani tego nie robi - rozpoczęła regularną psychoterapię indywidualną. Pozdrawiam Sandra Jargieło
Witam,
Proszę sobie zadać pytanie czy chce Pani coś zmienić w swoim życiu? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to proszę się zaangażować w relację psychoterapeutyczną.
Pozdrawiam serdecznie,
Zbigniew Marciniak
Proszę udać się do Pani psychologa i dalej z nin współpracować. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk