Witam. Posiadam pytanie dot. usuwania znamion skornych laserem. Bylam na wizycie w dobrej klinice, u

1 odpowiedzi
Posiadam pytanie dot. usuwania znamion skornych laserem. Bylam na wizycie w dobrej klinice, u dermatologa. Dokonane zostalo dokladne badanie calego ciala z uzyciem dermatoskopu. Wszytsko w porzadku, zadna zmiana nie byla podejrzena. Zapytalam lekarza czy 3 znamiona, ktore mam na twrazy moga w jakikolwiek sposob zostac usuniete. 2 z nich tak , 1 nie-uzyskalam jako odpowiedz. Byly to zmiany o regularnych brzegach, ciemne, lekko odstajace, ponizej 5mm. Dokonalam usuniecia laserowego. Lekarz nie zakwalifikowal tych zmian skornych jako pieprzykow. Byly one nie budzace zastrzezen. Naczytalam sie w internecie bardzo zlych opini na temat laserowego usuwania zmian skornycch.Jestem przerazona, ogarnieta panika.Czy mam ku temu podstawy?
Witam

Myślę, ze tego typu pytania należy zadać lekarzowi, który oceniał znamiona. Wyjaśnienie wątpliwości to zadanie dla lekarza przeprowadzającego badanie. Nie widzę zmian i nie umiem odpowiedzieć na Pani pytania. Mozna tez iść do innej placówki, w Poznaniu polecam Centrum Diagnostyki Znamion przy ul. Ogrodowej.
Pozdrawiam!

Dr ARW