Witam , od września mój synek boryka się z ropnym katarem , który trwa do 3 tygodni. Po tym czasie j
1
odpowiedzi
Od września mój synek boryka się z ropnym katarem , który trwa do 3 tygodni. Po tym czasie jest poprawa, również trwa 3 tygodnie. I tak od 9 miesięcy. Dostaje leki na alergie( roztocza), szczepionkę na odporność, irygacja noska.
Nic nie pomaga . Dziwi mnie czas występowania kataru, spojrzę w kalendArz i wiem dokładnie kiedy znowu się zacznie.
Proszę o poradę. Dodam , że laryngolog przepisał jedynie spray do nosa na alergie.
Nic nie pomaga . Dziwi mnie czas występowania kataru, spojrzę w kalendArz i wiem dokładnie kiedy znowu się zacznie.
Proszę o poradę. Dodam , że laryngolog przepisał jedynie spray do nosa na alergie.
Irygacje nosa to tragedia . Sterydy do nosowe to tragedia. A ten katarek , ten zakażony odsysacz na odkurzacz to następna tragedia. Ludzieeeee. Przyjedź.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jestem krotkowidzem z astygmatyzmem, ( przynajmniej tak sądzę, ponieważ lepiej widzę z bliska ), jest to dość duża wada. Od dziecka mam okulary " + ". Dlaczego, skoro przy krotkowzrocznosci powinny to być " - " ?
- jakoś około 4 dni temu powinnam dostać okres, zrobiłam test wyszedł negatywny (16 dni po stosunku) z żółtego moczu. Rok temu miałam torbielą który mi zatrzymał okres czy ciąże mogę wykluczyć ?
- Długo by opisywać mój stan i wiem, że powinnam juz dawno udać się do psychologa/psychiatry. Niestety obawiam się, że przez to mogę stracić świadczenia z mops z tytulu opieki nad moją mamą. Najważniejszym dokuczliwym problemem przez co nie mogę funkcjonowac normalnie jest fobia społeczna. Z…
- Mam 18 lat, i podejrzewam że mam zespół aspergera. Czy można to zdiagnozowac, czy byłbym już za stary?
- Od 4 dni mam w środku jamy ustnej na wewnętrznej stronie obu policzkow biale kreski, dodatkowk na języku wyskoczyła mi boląca grudka. Mam także wrażenie że moje węzły chłonne są powiększone, a na języku mam biały nalot czy to poważne?
- Pytanie o aso u dziecka. Bardzo proszę o pomoc rok temu zrobi£am wyniki mojej 10 letniej córce wynik aso wyszedł ponad 800 brała 2 tyg ospen ale ok 3 dawki zostały bo miała straszne uczulenie alergiczne na ten lek wynik obniżył się o 40 jednostek trafiłam z nią do reumatologa dziecięcego ten…
- Od bardzo długiego czasu czuję się taka otępiała, jakbym cały czas spała. Do tego mam zawroty głowy nagle, takie, że czuję jakbym miała się zaraz przewrócić. Często ostatnio boli mnie głowa i ogólnie jak jej mocniej dotykam lub np. mam założone słuchawki to zaczyna mnie boleć cała głowa. Troszkę…
- Mam wadę wzroku - astygmatyzm, który podczas cięży się nieco pogłębił. Podczas badania w czasie ciąży okulista uspokoił mnie że po porodzie wada może się cofnąć. Jestem 2 miesiące po porodzie i czuję, że wzrok mam jeszcze słabszy niż w czasie ciąży - kiedy warto udać się na badanie, tak żeby…
- Od 2 lat biorę mozarin na nerwice i stany lękowe obecnie jestem w trakcie leczenia gardła lekiem klacid uno po 4 dawkach nastąpiło pogorszenie nastroju i stany lękowe czy leczenie tym antybiotykiem może mieć związek i ile czasu minie po odstawieniu aby te objawy minęły
- Od tygodnia odczuwam ból (jak kolka) w prawym podbrzuszu (nisko). Lekarz rodzinny robiąc USG wykluczył wyrostek. Lekarz ginekolog wykluczył choroby jajników itp. Dodam, że ból trwa od około czwartku-piątku, wtedy też brałam 3-dniowy antybiotyk na przeziębienie. Do jakiego specjalisty powinnam…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.