Witam. Od tygodnia stosuje suplement wspomagających odchudzanie Keto Actives razem z rozpoczęciem di

2 odpowiedzi
Witam. Od tygodnia stosuje suplement wspomagających odchudzanie Keto Actives razem z rozpoczęciem diety ketogenicznej. Przez okres tygodnia schudłam 3 kilogramy.
W internecie przeczytałam same dobre opinie na temat produktu ale dziś trafiłam na stronę sugerującą, że to oszustwo. Są także negatywne komentarze osób, które twierdzą, że wręcz przytyły. Główny cel mojego pytania to uzyskanie jakiejś rzetelnej informacji czy suplement Keto Actives jest bezpieczny? Waga co prawda mi spada ale nie mam pewności czy to w wyniku diety czy tabletek. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Dzień dobry. Skład tego preparatu jest całkiem niezły, naturalny, ale sam w sobie nie spowoduje chudnięcia. Schudła Pani 3 kilogramy na początku głównie z powody utraty wody, na diecie ketogenicznej mamy mniej glikogenu (cukru) w mięśniach, a każda cząsteczka glikogenu "trzyma"3-4 cząsteczki wody, utrata wagi to głównie woda na początku. Pozdrawiam

Dzień dobry, należy pamiętać, że suplement diety nie jest lekiem, a co za tym idzie jego produkcja nie odbywa się w standardach identycznych jak w przypadku leków. Należy uważać na to co stosujemy i w jakim kontekście oraz gdzie kupujemy suplementy (polecam apteki). Suplementy diety to produkty, które zawierają skoncentrowane ilości witamin lub składników mineralnych lub innych substancji, które wykazują efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, nie wykazują działania leczniczego. Po przeanalizowaniu strony www, składu i podanych informacji można zauważyć, że być może preparat jest standaryzowany na zawartość substancji czynnych (opisane sub.czynne w nawiasach przy danym ekstrakcie) - to jest na plus. Natomiast wykres skuteczności stosowania tego preparatu nie przekonuje mnie, ponieważ nie wiadomo na czym polegała analiza, ile osób w niej uczestniczyło, w jakim wieku były, jaką metodą odbywało się porównanie efektów? Można przypuszczać, że nie było takiego badania... Proszę pamiętać, że internet może 'przyjąć" wszystko. Ponadto, uważam, że tego typu preparat nie spowoduje redukcji masy ciała sam w sobie. Pozdrawiam serdecznie