Witam, od kilku lat mam nawroty grzybicy. Przeważnie na tydzień przed miesiaczką. Brałam różne leki
1
odpowiedzi
Witam, od kilku lat mam nawroty grzybicy. Przeważnie na tydzień przed miesiaczką. Brałam różne leki mimo to co miesiąc było to samo. Robiłam wymazy z pochwy i raz był grzyb raz bakteria oczywiście przeleczyłam siebie i partnera. Nic to nie dało. Zrobiłam badanie na cukier i tarczycę wszystko w normie. Przyjmuje probiotyki i witaminy. Czy problem może tkwić w hormonach? Cytologia mi dobrze wyszła.Mam 35 lat.
Jest to mało prawdopodobne. Badania mikrobiologiczne, w szczególności w przypadku infekcji grzybiczych nie zawsze dają miarodajne wyniki przy pierwszym pobraniu. Proszę udać się do ginekologa posiadającego doświadczenie w leczeniu infekcji przewlekłych i nawracających.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.