Witam, od kilku lat mam nawroty grzybicy. Przeważnie na tydzień przed miesiaczką. Brałam różne leki
1
odpowiedzi
Witam, od kilku lat mam nawroty grzybicy. Przeważnie na tydzień przed miesiaczką. Brałam różne leki mimo to co miesiąc było to samo. Robiłam wymazy z pochwy i raz był grzyb raz bakteria oczywiście przeleczyłam siebie i partnera. Nic to nie dało. Zrobiłam badanie na cukier i tarczycę wszystko w normie. Przyjmuje probiotyki i witaminy. Czy problem może tkwić w hormonach? Cytologia mi dobrze wyszła.Mam 35 lat.
Jest to mało prawdopodobne. Badania mikrobiologiczne, w szczególności w przypadku infekcji grzybiczych nie zawsze dają miarodajne wyniki przy pierwszym pobraniu. Proszę udać się do ginekologa posiadającego doświadczenie w leczeniu infekcji przewlekłych i nawracających.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry. Kilka dni temu zauważałem zmianę na mosznie, jakby krwiak czy cos nie znam się. W tym samym dniu wcześniej dostałem piłką. Obecnie plama nie znika a uciskajac górną część prawego jądra czuje lekki ból. Podejrzewam, że mam nawet jakaś masę ale ciężko mi rozpoznać ponieważ mam za…
- Leczę się od wielu lat na hashimoto/niedoczynność tarczycy. Ostatnio zaczęłam się źle czuć: problemy ze snem, problemy z waga, ogólna apatia i przygnębienie. Biorę od maja euthrytox 125n. Mam obecnie wynik 4,62 FT3 4,4 FT4 12,35 Czy euthyrox powinnien być ponownie zwiększony? Jakieś porady? Dziękuje…
- Dodam że nie jestem jeszcze w ciazy, planujemy dzidziusia ale chce jak najlepiej sie na to przygotowac, chce znalezc najlepsze roziwaznie dla dzzidziusia i dla siebie, dodam ze przed rozpoczeciem leczenia moje cisnieie to 130/90, a po bisocardzi przewanie 120/80 czsami 114/70, prosba o pomoc
- Dzień dobry Moje wyniki niedojrzałych granulocytów to 0,50%.Proszę o opinię. Podano ponad normę. holesterol całkowity 263,70; HDL 63,40, LDL 170,20
- Witam. Jestem w 31 dniu cyklu, 15dni po owulacji. Po raz pierwszy spóźnia mi się okres ponieważ z reguły mój cykl trwa średnio 28dni. Dziś w nocy obudziły mnie straszne dreszcze które trwały około godzinę razem z bólem brzucha. Do samego rana trzyma bol brzucha I pojawiło się uczucie mdlosci.…
- Dzień dobry, moim problemem jest chorobliwa zazdrość. Mam ogromną potrzebę kontroli każdego kroku partnera - kiedy jej brak czuje strach, który aż paraliżuje. Zdarza się, że ten lęk towarzyszy mi od chwili obudzenia aż do momentu kiedy zasypiam. Widzę negatywny wpływ mojego zachowania na związek…
- Dzień dobry, Czy mimo prawidłowych wyników z wymazów na bakterie tlenowe i beztlenowe możliwa jest inna infekcja bakteryjna?
- Witam czy podczas leczenia izotretynoiną mogę nawilżać skórę jakimś specjalnym preparatem? Zauważyłem że na całym ciele mam suchą skórę.
- Witam czy podczas leczenia izotretynoiną mogę nawilżać skórę jakimś specjalnym preparatem? Zauważyłem że na całym ciele mam suchą skórę.
- Witam mój dziesięcioletni pies od.pewnego czasu źle oddycha przez nos tylko nocą czy mogą to być.zatoki.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.