Witam, Niektórzy psychologowie mają w cenniku zaznaczone - cena od - . Mam pytanie, od czego zależy

4 odpowiedzi
Niektórzy psychologowie mają w cenniku zaznaczone - cena od - . Mam pytanie, od czego zależy ile zapłacę, czy tyle ile w cenniku, czy więcej?
Każdy ma swój cennik, więc trudno stwierdzić, jak to jest u konkretnej osoby. Wahania ceny mogą wynikać z różnych kwestii organizacyjnych. Np. cena może zależeć od tego, czy sesje odbywają się raz w tygodniu czy częściej, od godziny, w przypadku terapii par/rodzin - czy jest ona prowadzona przez jednego czy dwóch terapeutów. Czasem ustala się też indywidualnie cenę, jeśli klient zaznaczy, że cena jest dla niego realną przeszkodą w podjęciu terapii. W przypadku miejsc, gdzie pracuje więcej osób - od psychologa/terapeuty, do którego się trafi. Czynników może być wiele :) Warto kontaktować się z konkretnym psychologiem/terapeutą i pytać o cenę. Pozdrawiam.

Dzień dobry.
Kwestia indywidualna. Myślę, że to zależy również od specjalizacji. Czasami jedna osoba specjalizuje się w dwóch, trzech dziedzinach, w których konsultacja, terapia, orzecznie mają inny czas trwania oraz stawkę. Ponadto kwestia dotyczy również tego czy spotkanie odbywa się w gabinecie, czy jest to konsultacja online, telefoniczna itd. Cena jest też dostosowana do samej osoby w zależności czy jest to osoba ucząca się, osoba indywidualna, para etc.
Pozdrowienia.
Zazwyczaj, z uwagi na przyjętą konfigurację systemu, jest to właśnie ta kwota którą Pani/Pan zapłaci za konkretną usługę.
Jednak warto zawsze upawnić się i zapytać konkretną osobę która Panią/Pana zainteresuje.

Dzień dobry,

To może być kwestia bardzo indywidualna i zawsze można dopytać wybranego psychologa. Natomiast wydaje mi się że przy tworzeniu profilu lekarza jest tylko taka opcja "cena od" i generalnie stąd wynika takie sformułowanie. Pozdrawiam serdecznie, Justyna Wojciechowska
Sugeruję wizytę: Psychoterapia indywidualna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.