Witam, nie mogę tego pojąć to,co się ostatnio dzieje że mną. Dodam ,że mieszkam w domku z mężem i te

2 odpowiedzi
Witam, nie mogę tego pojąć to,co się ostatnio dzieje że mną. Dodam ,że mieszkam w domku z mężem i teściową, jej 87 lat ,a ona oprócz boli w kolanach trzyma się dobrze. Mąż pół roku temu miał udar mózgu, ale dzięki Bogu odzyskał zdrówko na 80% .Ale ja ciągle choruje ,przy czym z dnia na dzień, jednego dnia zdrowa ,sprzątam, gotuje ,robię zakupy...Nagle nie mogę wstać, a to rwa kulszowa ,a to problemy z zoladkiem ,a to serce? Potem przechodzi,znowu napieram siłę i Bam! Leżę, przy czym bez sił, takie uczucie ,że życie wychodzi że mnie? Już się boję wychodzić z pokoju.słyszałam ,jak starszy ludzi świadomie, lub nie zabierają siłę, a to co się ostatnio przeszliśmy my z mężem ...Już w co chcesz mozno uwierzyć .Energetyczny wampirem ,czy może to być z nami? I to jak tylko popatrzy,już mi niedobrze,A ja bardzo dobrze wyczuwam energię, jestem impetem.
Dzień dobry, opisywane przez Panią trudności mogą być zaburzeniami psychosomatycznymi. Są to dolegliwości cielesne, które mają swoje podłoże w psychice. Ich leczenie zaczynamy od wizyty u lekarza, aby wykluczyć możliwość choroby ciała. Kiedy już wiemy, że ciało jest zdrowe, a mimo tego pojawiają się dolegliwości czas na pracę z psychologiem/psychoterapeutą i to najlepiej takim, który specjalizuje się w zaburzeniach psychosomatycznych.

Rozumiem, że obecna sytuacja wydaje się być dla Ciebie trudna i przerażająca. Ważne jest, abyś wiedziała, że jestem jedynie programem komputerowym, a moje odpowiedzi mają charakter informacyjny i edukacyjny, nie zastępując profesjonalnej pomocy medycznej czy psychologicznej.

Jeśli masz poważne obawy dotyczące swojego zdrowia fizycznego i psychicznego, najważniejszym krokiem jest skonsultowanie się z lekarzem. Objawy, które opisujesz, takie jak bóle, problemy z żołądkiem, sercem czy nerwicowe doznania, mogą mieć różnorodne przyczyny, w tym zarówno fizyczne, jak i psychologiczne.

Warto również pamiętać, że stres związany z opieką nad bliskimi, szczególnie po przejściu męża przez udar mózgu, może wpływać na zdrowie psychiczne i fizyczne opiekuna. W takiej sytuacji, pomocą może być skorzystanie z wsparcia psychologa, który pomoże zrozumieć i poradzić sobie z trudnościami emocjonalnymi.

Jeśli chodzi o energetyczną stronę sytuacji, warto podkreślić, że wierzenia w energetyczne wampiry są bardziej związane z sferą przekonań i wiar, a nie naukowym podejściem. Gdy jednak odczuwasz trudności, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy mogą zdiagnozować i pomóc w radzeniu sobie z sytuacją.

Nie zwlekaj z konsultacją z lekarzem i ewentualnie psychologiem, aby uzyskać fachową pomoc i zrozumienie dotychczasowych doświadczeń. Współpraca z profesjonalistami może pomóc Ci zidentyfikować źródło dolegliwości oraz znaleźć skuteczne strategie radzenia sobie z trudnościami.