Witam .moje dziecko ma 14 miesięcy i zastanawiam się z żoną czy nie iść do logopedy .chodzi o to że

3 odpowiedzi
Witam .moje dziecko ma 14 miesięcy i zastanawiam się z żoną czy nie iść do logopedy .chodzi o to że mówi raz za czasu baba,mama,tata,koko, a tak to po swojemu gaworzy . Proszę o poradę . Czy warto iść do specjalisty się dowiedzieć czy wszystko w porządku czy jak ?
Dzień dobry, konsultację neurologopedyczną można odbyć zawsze.Na wizycie można poprosić o badanie budowy i sprawności buzi do mowy w tym wędzidełka podjęzykowego oraz o zalecenia jak właściwie wspierać rozwój mowy.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 170 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry, bardzo dobrze, że myślicie Państwo o konsultacji logopedycznej. Zawsze warto się na nią udać,bo poza inspiracją i propozycjami zabaw, stymulujących rozwój mowy, możecie zostać wysłani na specjalistyczne konsultacje w celu wykluczenia nieprawidłowości. Być może, jeśli dziecko ma kontakt z wyższymi technologiami, trzeba będzie je ograniczyć i wykluczyć. Warto się skonsultować zawsze, jeśli coś niepokoi Rodzica. Pozdrawiam
Dzień dobry warto wybrać się do specjalisty .Badanie wstępne określi ewentualne odchylenia od normy rozwojowej .