Witam. Mój partner odebrał wyniki nasienia objętość 4.01. Ph 7,3. Lepkosc prawidłowa. Aglutynacja 1

1 odpowiedzi
Witam. Mój partner odebrał wyniki nasienia objętość 4.01. Ph 7,3. Lepkosc prawidłowa. Aglutynacja 1 stopień. Koncentracja plemników 18,4.calkowita liczba plemników 73,78. Ruch postępowy 10%. Ruch całkowity 44. Brak ruchu 56. Żywotność 60. Plemniki prawidłowe 6
. Koncentracja komórek okrągłych 0,52. Czy jest bardzo zle? Czy jest możliwość ze zajdę W ciążę naturalnie?
Przy takich parametrach ciężko będzie Pani zajść w ciąże, biorą pod uwagę jak znaczy odsetek plemników mimo wszystko ginie w drogach rodnych kobiety. trzeba się przyjrzeć dokładnie Pani Partnerowi, co wywołało u niego ten patologiczny stan, czy jest to jakiś pierwotny, a może tylko wtórny hipogonadyzm czy mechanizm patomorfologiczny jest znacznie inny. Rozwiązania, pozwalające zajść w ciążę w takich "warunkach" to in vitro, lub farmakologiczna poprawa parametrów nasienia Partnera lub czas....zależy co wywołało ten stan... Zapraszam na wizytę do mnie, omówimy to dokładnie bazując na wynikach Pani Partnera w tym zakresie.
Pozdrawiam
dr inż. Piotr Kaczka