Witam, mialam zrobione tk zatok. Wyszlo na nim esowate skrzywienie przegrody, torbiel 1cm w lewej za
1
odpowiedzi
Mialam zrobione tk zatok. Wyszlo na nim esowate skrzywienie przegrody, torbiel 1cm w lewej zatoce i 3 mm zgrubienie sciany zatoki. Poza tym ujscia czyste a zatoki powietrzne. Bylam wczoraj u laryngologa i badal mnie kamera, na ktorej pokazal mi w moim nosie taka haczylowata czesc przegrody chyba ktora sobie tam jest i niby nie przeszkadza w oddychaniu ale ciagle infekcje zatok wracaja i mam ciagle poczucie ze cos w tym nosie siedzi. Srednio co miesiac konczy sie antybiotykiem i zespolem suchego oka. Laryngolog mowi zeby tej przegrody i torbieli nie ruszac, co zatem moze byc przyczyna? Jak sie z tych ciaglych infekcji wyleczyc?
Weż płytę CD zatok i przyjedź. Radiolodzy czaszami przesadzają z tymi torbielami w opisach.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- chciałbym opisać swój problem. mężczyzna 36lat,problem mam taki, ostatnio jak nigdy dotąd zaczyna mi doskwierać wypadanie włosów. One są po prostu wszędzie. Na głowie są mocno przerzedzone. Ale wypadac bardziej jak dotąd zaczęły z innych miejsc(plecy, klatka piersiowa) a mam ich tam jes, cze…
- Witam! Otóż mam problem z partnerem w czasie seksu. Jeśli chodzi o orgazm zawsze mam łechtaczkowy ale nigdy podczas stosunku jednak mi to nie przeszkadza bo cieszę się seksem i dopiero miesiąc temu straciłam dziewictwo więc jest czas żeby nauczyć się nowych rzeczy jednak mój partner chce żebym…
- Proszę o interpretacje wyników. Wizyta za kilka tygodni. Zrobiłam je, ponieważ mam objawy jak przy niedoczynnosci tarczycy. Tsh- 2,32 Ft3-5,10 Ft4-13,28
- Proszę o interpretację wyników:glukoza na czczo-100,po obciazeniu (2h) 133..insulina na czczo-31,9 po obciazeniu (2h) 161,0.Dziekuje,pozdrawiam.
- Mam już 22 lata, a nigdy nie byłam w związku. Boję się ludzi, zwłaszcza mężczyzn. Wstydzę się własnego ciała, a najbardziej swojej waginy. Brzydzę się jej. Dopiero teraz próbuję ją golić i używam płynu do higieny intymnej, bo wcześniej czułam się bezpieczniej, jak była zarośnięta, a podmywałam…
- 4miesiace temu zerwalam sciegno w nodze mialam robi one ultrasound gdzie sie okazalo ze sciegno jest naderwane ale operowac nie trzeba od 4 miesiecy chodze w bucie ale noga dalej mnie boli I pszy chodzeniu kuleje czy to jest normale ze dalej mnie boli
- 2 tygodnie temu doznałam ogromnego bólu w prawej części kręgosłupa, ból był nie do zniesienia, utrzymywał się przez godzinę i ustąpił. Niestety od tamtej pory czuję dyskomfort po prawej części, czasami trochę boli, kłuje po aktywnym dniu na nogach. Co robić?
- Czego objawem może być poranny kaszel (o godzinie 6 rano) u 66 letniej osoby. Dodam, iż kaszel ten mija po odchrzaknieciu jasnej wydzieliny. Osoba leczona na nadciśnienie i astmę oskrzelowa.
- Mam dość kłopotliwą sytuację. Mam częste niekontrolowane erekcje w ciągu dnia. To zdarzyło się kilka razy w uczelnie i na siłowni. Czasami wypływa czysta ciecz i brudzą bieliznę. Co mogę zrobić, aby je zmniejszyć? Nie mam jeszcze związku, więc nie mogę rozładować popędu. Pozdrawiam
- Czy biorąc asertin 100mg mogę stosować CBD nie mogę się skonsultować z psychiatra ponieważ wizytę mam dopiero za 3 miesiące z góry dziękuję za odpowiedź
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.