Witam mam problem z mężem , czuje się zmuszona do sexu , np jak proszę go o to żeby coś zrobił to od

3 odpowiedzi
Witam mam problem z mężem , czuje się zmuszona do sexu , np jak proszę go o to żeby coś zrobił to odpowiada że nie wie czy bedzie miał chęć tak jak ja nie zawsze mam . Drugi problem jak coś źle zrobię np coś wyleje to krzyczy " patrz co kur... Robisz " itd.
Nie wiem co robić bo są dni że jest dobrze.
Dzień dobry. Uważam, że podstawową wartością, którą powinny kierować się osoby będące z sobą w związku jest wzajemny szacunek. Jednocześnie wiem, że nie jest łatwe wyznaczanie granic tego na co drugiej osobie pozwalamy. Na to co nie jest już dla nas akceptowalne, co nas rani, z czym nie czujemy się dobrze. Natomiast wiem też, że można się tego nauczyć i spowodować, żeby nasze życie było lepsze. Psycholog może w tym pomóc. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu Jarek Gorczyca, psycholog.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 140 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry,
Warto przeanalizować całą sytuację i poszukać odpowiedzi na pytania.
- Od kiedy zauważyła Pani takie zachowanie męża?
- Czy może być tak, że doświadcza jakichś stresowych sytuacji i przelewa na Panią swoją złość?
- Czy mówiła Pani mu o swoich odczuciach, o tym, że czuję się Pani zmuszana do sexu?
- Czy stawia mu Pani granice w takich sytuacjach?
Dzień dobry. Satysfakcjonujący związek opiera się na szacunku, akceptacji i wyrozumiałości. Daje poczucie bezpieczeństwa. Z tego co Pani pisze, zachowanie męża powoduje u Pani uczucie zagubienia. Ma Pani prawo do swoich uczuć i do komunikowania tego mężowi. Jeżeli potrzebuje Pani wsparcia w tym zakresie zachęcam do konsultacji psychologicznej. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Sylwia Zielonka psycholog
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.