Witam, mam problem w moim związku. Mianowicie, jestem z moim narzeczonym w związku 6 lat. Miałam 17

2 odpowiedzi
Witam, mam problem w moim związku. Mianowicie, jestem z moim narzeczonym w związku 6 lat. Miałam 17 lat jak zaczęliśmy się spotykać. Wtedy on był bardziej obojętny w stosunku do mnie? Tak to wygląda z mojej perspektywy. Np. Miały miejsce sytuacje typu : w moje urodziny oznajmił mi że idę do pracy na fuchę, oznajmił mi że przelał mi 150 zł i pojechał z uśmiechem. Ja oczywiście po takich akcjach płakałam i zadręczałam się po nocach. Za każdym razem jakoś się godziliśmy (bez obgadywania sprawy od podstaw), tak po prostu. Minęło kilka ładnych lat. Sytuacja teraz się zmieniła.... To ja jestem obojętna, na weekend wychodzę ze znajomymi bez niego, on sam zostaje w domu bo nigdy nie ma chęci na imprezy (to mnie nawet cieszy, bo nie chce jego towarzystwa). Ostatnio miała miejsce sytuacja po której chciałam go zwyzywać i zerwać z nim. I powiedziałam mu o tym. W skrócie, drugi raz pojechaliśmy do jego kuzyna na weekend który dostawiał się do mnie i to tak mocno..... Po pierwszej takiej akcji, powiedziałam mu o tym. Nie zrobił z tym nic. ( kiedy jego kuzyn się dobierał do mnie on był napity). Przy drugiej takiej akcji on znowu był sztywny i nie kontaktował. To dało mi dużo do myślenia. Od 4 miesjecy, codziennie myślę o odejściu od niego. Boje się bo kiedyś jak "zerwaliśmy" na 2 tygodnie to JA nie mogłam spać, jeść, chodzić do pracy, funkcjonować a on..... żył dalej i tak jakby było mu to obojętne. Teraz jest inaczej, on jakby jest bardziej niż kiedykolwiek zapatrzony we mnie a ja..... chyba już tego nie czuję. Nie wspominając już o tym że przestał mnie pociągać fizycznie..... Kochamy się JEDYNIE kiedy jestem pijana...... Czyli raz na 3-4 miesiące. Ktoś coś doradzi? Dziękuję.
Witaj,
jakiej porady potrzebujesz? :)

Dzień Dobry,
Proszę zadbać o siebie. Pani problemy są do rozwiązania. Skutecznym i bezpiecznym miejscem na takie rozmowy jest Gabinet u psychoterapeuty.