Witam. Mam ogólnie wielki mętlik w głowie. Jestem ze swoim chłopakiem 4 lata. Mamy po 21 lat. Od jak

3 odpowiedzi
Witam. Mam ogólnie wielki mętlik w głowie. Jestem ze swoim chłopakiem 4 lata. Mamy po 21 lat. Od jakiegoś czasu myślę o zerwaniu z nim, ale sama nie wiem czy chce to zrobić. Wszystko pogorszyła jego praca, ponieważ nasz związek jest na odległość i widywaliśmy się do tej pory tylko w weekendy, a teraz gdy zaczął nową pracę zabrał mi ten jeden dzień z weekendu, przez co jak kiedyś podejmę pracę to już w ogóle będziemy się widywać tylko przez jeden dzień. Nie wiem co robić...Po prostu potrzebuje mieć kogoś przy sobie.
Z opisu wynika, że jest znajduje się Pani w sytuacji konfliktowej. Pomocne może być zbadanie całej sytuacji przy pomocy terapeuty, który pozwoli Pani przyjrzeć się różnym obszarom Waszej relacji i tym samym pomoże w podjęciu dobrej dla Pani decyzji
Pozdrawiam
Kinga Wrześniewska

Dzień dobry, uważam że warto przyjrzeć się sytuacji głębiej, przede wszystkim uczuciom i emocjom jakie Pani towarzyszą, mogą wskazywać na wiele czynników których nie dostrzegamy na pierwszy rzut oka, przekierowując uwagę na boczny tor. Serdecznie Pozdrawiam Małgorzata Kozłowska
Witam Panią serdecznie,

każdy człowiek potrzebuje czasu na podjęcie decyzji o rozstaniu. Decyduje o tym wiele aspektów. Samotność sprawia, że niektóre osoby boją się być same i żyją w związku,który nic nie wnosi w ich życie. Dużą rolę odgrywa poczucie własnej wartości i doświadczenia. Jeżeli nie czuje się Pani pewnie w swoim życiu wtedy będzie ciężko odejść. Natomiast jeżeli Pani popracuje nad sobą i oswoi lęk przed samotnośćią, wtedy dokona Pani wyboru w zgodzie ze sobą. Polecam ksiązki do pracy własnej: Jesteś kimś więcej niż myślisz oraz Lęk przed opuszczeniem. Praca z psychoterapeutą otworzy Pani nowe możliwości zrozumienia siebie i pomoże spojrzeć na Pani związek z innej perspektywy.